V Austrálii prikázali ľuďom označiť dvere domov, kde sú ľudia v karanténe - Christianitas

V Austrálii prikázali ľuďom označiť dvere domov, kde sú ľudia v karanténe


25. augusta 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Sekulárna totalita na austrálsky spôsob úspešne napreduje. Po nasadení armády na stráženie ľudí v karanténe, aktivácii armády udavačov, brutálnych policajných zásahoch (ktoré, ak by sa odohrali v Rusku, trónili by na prvých stranách novín) po pokutovaní detí, hrajúcich sa na pláži sumou 1 000 austrálskych dolárov na hlavu, prenasledovaní nezodpovedných kresťanov aj zabávajúcich sa pohanov (pokuta na párty – 5 000 dolárov na hlavu), sa austrálska administratíva odhodlala k takmer predpotopnej praxi – označovať domy ľudí, ktorí sú v karanténe.

Občania v austrálskom štáte Viktória musia vyvesiť na dvere viditeľné označenie (vládny formulár), ktoré oznamuje, že tento dom je v karanténe. Informáciu priniesol britský denník Daily Mail.

Je to pomôcka tak pre udavačov, ako aj pre políciu, pretože akýkoľvek podozrivý pohyb v takomto dome bude ľahšie klasifikovateľný ako potenciálna hrozba verejného poriadku. Keďže úradníci v štáte Viktória zakázali občanom prechod hraníc do iných austrálskych štátov, v karanténe sa ocitnú všetci, ktorí sa vrátia napríklad z návštevy príbuzných, žijúcich niekoľko kilometrov od hranice.

Oznámenie na dverách upozorňuje, že návštevy tohto domu sú zakázané a na to, že jedlo ako aj ďalšie pre život potrebné veci sa majú zabezpečovať bez kontaktu s domácnosťou. Na oznámení stojí: „Upozornenie! Tento dom je teraz v karanténe. Návštevy sú zakázané! Zaklopte a zanechajte všetky veci pred dverami! – Vláda Južnej Austrálie“.

Polícia bude vykonávať pravidelné kontroly a osobám, ktoré porušia príkazy, hrozia pokuty a súdne procesy. Daily Mail uvádza, že stále sa vŕšiace nové nariadenia spôsobili chaos a dopravné zápchy, pričom väčšina tých, ktorí si podali žiadosť na výnimku ohľadom prekročenia vnútorných hraníc, nedostala odpoveď.

V júli začali v Austrálii radikálne obmedzovať kontakty medzi obyvateľstvom. Viac ako polovica z 26 miliónov obyvateľov je zablokovaná, aby podľa úradov bola „obmedzená epidémia Covid-19“. Orgány chcú týmto brutálnym spôsobom donútiť ľudí k očkovaniu, ktoré doteraz, ako uvádza Daily Mail a aj britská BBC, nepresiahlo 14 % zaočkovaných.

BM

Zdroj: PCH24, dailymail.co.uk, bbc.news, titulný obrázok – Flickr


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!