Redakcia - Christianitas

Redakcia

Mikuláš Hučko – šéfredaktor

členovia redakcie:

Matej Gavlák – zástupca šéfredaktora

Vladimír Seman – odborná spolupráca  

Lucia Laudoniu – redaktorka pre východné kresťanstvo

Beáta Katrebová Blehová – odborná spolupráca v oblasti histórie

Mária Magotsová – krátke správy a publicistika

Carlo Codega 

Roman Cardal – redaktor pre oblasti teológie a filozofie

Karol Gazdík – redaktor v oblasti histórie Cirkvi a dejín kresťanstva

Pawel Chmielewski – externý spolupracovník a vatikanista

Krystian Kratiuk – externý spolupracovník a komentátor 

Korekcia textov:

Milan Paulus

teologická spolupráca:

Peter Kolcún

preklad:

Anna Kulanová (Angličtina) a Ivana Cichewicz (Poľština)

Fotoservis:

Anton Kulan 

Grafika a dizajn:

Martin Matušák – grafické úpravy

Vladimír Ďurikovič – dizajnér

Websupport:

Ondrej Volko

Na vaše podnety a reakcie sa tešíme na našej emailovej adrese:

info@christianitas.sk

a tiež na telefónnom čísle: +421 902 526 277 – najlepšie formou SMS

Predovšetkým vás však prosíme o finančnú podporu.

Napredovanie portálu Christianitas závisí najmä od Vás!


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Nestojí za nami žiadny investor, nepoberáme dotácie.

Sme nezávislý a slobodný portál, ktorý nerobí kompromisy a nechce byť ovplyvňovaný veľkými donormi. Existujeme vďaka malým darcom, medzi ktorých sa môžete zaradiť aj Vy! Aj vďaka Vám môže Christianitas napredovať a zvyšovať periodicitu článkov, obraňovať Vieru a hodnoty kresťanskej civilizácie.

Bankové spojenie
SK72 0200 0000 0041 0850 1454 – môžete si nastaviť trvalý príkaz
(do referencie uveďte prosím Vašu emailovú adresu)

PORTÁL CHRISTIANITAS BEZ TEBA PRESTANE EXISTOVAŤ 

PREČO PODPOROVAŤ PORTÁL CHRISTIANITAS?

JE TO JEDINÝ NEZÁVISLÝ MIENKOTVORNÝ PORTÁL  NA KONZERVATÍVNEJ STRANE INTERNETU NA SLOVENSKU

Financovaný výlučne z drobných finančných príspevkov a darov našich čitateľov a podporovateľov.

Vznikol, aby vzdelával, inšpiroval a hájil nemenné pravdy, ktoré pod náporom Bohu nepriateľských síl deformujú ľudské svedomie, vôľu konať dobro a pracovať na spáse nesmrteľnej duše.

PREČO?

Európska civilizácia sa materiálne vzmáha k výšinám pomyselného Babylonu, avšak duchovne sa prepadla k spodnejším kruhom Danteho Inferna. Revolučný proces, ktorý presahuje obe strany našej polarizovanej spoločnosti, rozkladá posledné zvyšky základov, na ktorých stála naša civilizácia. Konzervatívne myslenie sa mení do takej miery, že prestáva byť jasné, čo sú hodnoty na ktorých stojí naša civilizácia. Táto revolúcia si vyžaduje reakciu, ktorou je Kontrarevolúcia.

KONTRAREVOLÚCIA znamená obhajobu Bohom ustanoveného poriadku, objektívnej pravdy, nemennosti stvoreného človeka a prirodzených rozdielov v talentoch a autorite u ľudí. Znamená obhajobu zdravého rozumu, prirodzenosti, rodiny, súkromného vlastníctva a tradície, ktorá toto poznanie odovzdávala z generácie na generáciu. Znamená autentický konzervativizmus bez liberálnych deformácií, založený na skutočnom odpore voči liberálnym a ľavicovým revolúciám, ktorých ovocím sú zločiny proti ľudskosti, prenasledovanie kresťanov, zabíjanie nenarodených, gender ideológia a LGBTI agenda …

aaron-burden-426280-unsplash


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

A práve preto sa snažíme prinášať pravdivé informácie vo svete, vnášať poriadok a pravdivo informovať v našej spoločnosti, kde prevláda lož nad pravdou, nenávisť nad láskou a antikultúra smrti nad kultúrou života.
Bez našich podporovateľov tento kontrarevolučný portál nie je schopný existencie a je tu iba vďaka vašej finančnej podpore …               
                  >>>>>>>>PODPOR CHRISTIANITAS <<<<<<<<
NASTAV SI PROSÍM TRVALÝ PRÍKAZ NAPRÍKLAD

1€ 2€ 5€ 10€ 20€ 50€.

KDE a AKO nás môžeš podporiť?
Bankové spojenie
SK72 0200 0000 0041 0850 1454 

(do referencie uveďte prosím Vašu emailovú adresu)

Podporiť nás môžeš aj prostredníctvom QR kódu

PREČO JE TO NEVYHNUTNÉ?

Žijeme v čase vlády korporácii! Globálne koncerny rozhodujú o našej slobode, vsádzajú na cenzúru, vylučujú ľudí zo spoločenského života! V čase keď zahraničné korporácie ovládajú takmer všetky média na Slovensku !
Sme svedkami stretu civilizácií. Neustále trvá vojna medzi civilizáciou života a pseudocivilizáciou smrti, na našich očiach sa odohráva vojna medzi slobodnými ľuďmi a mentálnymi otrokmi!
Vyberáme si slobodu – nesúhlasíme s cenzúrou spoločenského života!
Žiaľ už teraz vidíme, že mnohí ľudia sa postavili na stranu cenzúry, akú proti nám používajú medzinárodné korporácie. Vidíme to na príklade sociálnych sieti, ktoré v roku 2021 zablokovali Donalda Trumpa. Začali z ostra – scenzurovali prezidenta USA. Nikdy nevieme, kedy zablokujú aj nás a všetci zostaneme odpojení od informácii! My možno budeme zablokovaní dnes a Vy zajtra! Dúfajme, že sa tak nestane!
Situácia je čoraz horšia. Mnohé média, už aj na Slovensku, selektívne vyberajú informácie, aby zamedzili prístup k nevýhodným správam, ktoré vrhajú zlé svetlo na ľavicovo liberálny obraz sveta. Preto chceme vsadiť na slobodu slova!
Redakcia christianitas.sk bojuje za pravdu aj vtedy, keď je nevýhodná. Vďaka nám máte možnosť poznať, čím sú pravdivé slobodné médiá. Sme redakcia, ktorá necenzuruje informácie, médium, ktoré sa snaží čo najhodnovernejšie opísať a hodnotiť situáciu na Slovensku a vo svete. Denno-denne monitorujeme dianie nielen v Cirkvi, z konzervatívnej perspektívy, ktorá oceňuje hodnoty Pravdy, Dobra a Krásy.
Buďme slobodní ľudia a podporujme slobodné média!
Oproti neomarxistickým novinám a liberálnym internetovým portálom, my v našej redakcii nemôžeme rátať s podporou korporácií, či rôznych grantov z EÚ. Našou jedinou silou sú naši čitatelia, ktorí nám skrze svoju pravidelnú podporu umožňujú bojovať a hájiť skutočne kresťanské hodnoty.
Práve vďaka vám, našim čitateľom, našim štedrým podporovateľom, môžeme bojovať s cenzúrou a ponúkať ľuďom hľadajúcim pravdivé informácie, o ktorých sa nedozvedia nikde inde.
Je to náš spoločný boj. Vďaka Vám Pravda, Dobro a Krása prichádza k čoraz väčšiemu počtu ľudí!
Chceme, aby Pravdu spoznal každý človek na Slovensku!
Aby to bolo možné potrebujeme Vašu podporu! Úplne bude stačiť, že nás podporíte sumou 5€, 10€, 20€, alebo 50 €, alebo inou sumou, ktorú uznáte za vhodnú a tento Váš krok nám umožní priblížiť sa k víťazstvu civilizácie života slobodných ľudí, ktorí chcú zabrániť cenzúre a takzvanej cancel kultúre.
Dúfam, že sa pripojíte do spoločenstva našich aktívnych podporovateľov a takto spoločne budeme čeliť cenzúre a „pravde“, ktorú nám nanucujú medzinárodné korporácie a sociálne siete!
S úctou,
redakcia a tím portálu Christianitas
Môžeš nás podporiť a j prostredníctvim QR kódu
Srdečne ďakujeme za podporu!

Náš najväčší nepriateľ sa nevolá socializmus ani liberalizmus. Nenesie ani meno nacionalizmu či globalizmu. Náš boj nie je bojom proti konkrétnym osobám, ktoré sa upísali rôznym ideológiám. Našim hlavným protivníkom je revolučný proces, nivočiaci politické myslenie, ekonomické systémy, náboženské pravdy a v poslednej epoche rodinu a osobnú integritu človeka.

Žiadna pravda neexistuje… človek je kultúrny konštrukt… všetci sme si rovní… Filozofické systémy novoveku nás priviedli k subjektívnemu chápaniu sveta. Na tróne Západného sveta usadli v povojnovom vývoji materializmus s relativizmom a pomocou nich vládnu tí, ktorí dokážu najviac prosperovať z takéhoto nastavenia spoločnosti.

Prosíme podporte nás

CHRISTIANITAS

NA KONZERVATÍVNEJ STRANE INTERNETU