Univerzita v Berlíne: Zákaz prednášať o tom, že v biológii existujú dve pohlavia - Christianitas

Univerzita v Berlíne: Zákaz prednášať o tom, že v biológii existujú dve pohlavia


18. júla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Marie-Luise Vollbrechtová je biologička (hlásiaca sa k feminizmu a ľavici) a jedna z piatich autorov, ktorí koncom mája napísali výzvu odsudzujúcu jednostrannosť informácií poskytovaných verejnosti o transsexualite a vyzvali na „opustenie ideologického prístupu k téme transsexuality a prezentovanie biologických faktov v súlade so stavom výskumu a vedy“. Výzvu podpísalo viac ako 100 vedcov z oblasti medicíny, biológie a spoločenských vied, ako aj psychológovia a psychoterapeuti. Protesty proti tomu, čo bolo označené za „transfóbny pamflet“, na seba nenechali dlho čakať.

Humboldtova univerzita v Berlíne jej zakázala predniesť prednášku na tému „Prečo sú v biológii dve pohlavia?“, čo je ďalší dôkaz o sile ultraminoritnej LGBT lobby, ktorá je spojená s veľmi špecifickými záujmami a silnými mocnosťami v západnom svete, a to bez toho, aby to vyvolalo veľký škandál v liberálnom pokrokovom svete. Skutočnosť, že tento trend je taký hýčkaný a všade sa obsedantne presadzuje, naznačuje stupeň rozkladu vládnucich tried našej časti ľudstva, ktorá je so svojou desivo nízkou pôrodnosťou odsúdená na demografické vyhynutie.

Otázka práv s tým nemá nič spoločné. Problém je jednoduchý, nespochybniteľný a zdá sa, že povedať to, sa stalo skutočným rúhaním. Pokiaľ ide o vyhliadky na rast a budúcnosť ľudského spoločenstva, je to práve heterosexuálny pár, ktorý zaručuje jeho prežitie. Za predpokladu, že toto prežitie má význam.

MH

Zdroj: micromega.net, autonomie-magazine.org

Obr.: Pixabay


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Prečo katolík nemôže za žiadnych okolností schvaľovať LGBT hnutie a komunity

Nominalizmus a jeho důsledky – VII

Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega!

Svätý Mikuláš čaká na našu pomoc!