Trikrát zaočkovaný rakúsky premiér, propagujúci povinné očkovanie, dostal covid - Christianitas

Trikrát zaočkovaný rakúsky premiér, propagujúci povinné očkovanie, dostal covid


10. januára 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Súčasný rakúsky kancelár Karl Nehammer, bývalý minister vnútra, je zaočkovaný tromi dávkami vakcíny proti ochoreniu Covid-19, poctivo nosí rúško a neustále obhajuje a propaguje zavedenie povinného očkovania v Rakúsku, ktoré sa má začať 1. februára 2022. Napriek tomu všetkému a napriek tomu, že žije v krajine, ktorá zaviedla všetky mysliteľné, aj predtým nemysliteľné, formy obmedzenia spoločenského života, mal v piatok pozitívny test na covid.

Toto očividné potvrdenie neúčinnosti vakcinácie a obmedzení, ktoré zakúsil na vlastnom organizme, vyhodnotil s neotrasiteľnou servilnosťou „aparátčika“ svetovej nomenklatúry – vyzval svojich spoluobčanov, aby sa dali zaočkovať: „Moja výzva je stále rovnaká – choďte sa zaočkovať, dajte si posilňujúcu dávku, ktorá vás s vysokou pravdepodobnosťou ochráni pred vážnou chorobou.“ A aby, pokiaľ tak neučinia dobrovoľne, boli k tomuto úkonu donútení štátom: „Úrady pracujú na riešení, ktoré je v súlade s ústavou, ale podľa nášho názoru je povinné očkovanie nevyhnutné.“ S vyhliadkou, pozorujúc účinnosť celého štátneho snaženia priamo na premiérovi, že pokiaľ tak urobia dobrovoľne, alebo ich k tomu donúti štát, tak pravdepodobne dopadnú rovnako ako pán premiér a nakazia sa.

Pokiaľ chce šéf rakúskej vlády dosiahnuť svoj cieľ – plnú zaočkovanosť, tak by sa mohol skrývať za jeho výzvami plán a očakávanie, že všetci občania, ktorí sa dajú zaočkovať a potom sa nakazia covidom, zareagujú následne rovnako ako on a budú šíriť medzi svojimi rodákmi vakcinačnú osvetu s ešte väčšou intenzitou. Pokiaľ by to fungovalo tak, že každý trikrát zaočkovaný a potom nakazený občan, sa stane ešte agilnejším apoštolom vakcinácie, potom by v Rakúsku možno čoskoro utíchli neustále protesty, ktoré sužujú miestnych vládcov. Naposledy včera v nedeľu.

Kancelár Nehammer, okrem výziev k očkovaniu, odkázal svojim rodákom: „Nie je dôvod na obavy – mám sa dobre.“

Jeho kancelária uviedla, že sa pravdepodobne nakazil vírusom počas štvrtkového stretnutia, na ktorom však boli všetci účastníci zaočkovaní, mali posilňujúcu dávku, na tvárach respirátory a boli od kancelára oddelení plexisklom. Práve počas štvrtkového stretnutia Nehammer oznámil nové opatrenia pre svojich spoluobčanov, na základe nového omikronového variantu a médiám povedal, že vláda stále pracuje na návrhu zákona, aby bolo očkovanie povinné od 1. februára. Posadnutosť vlády povinným očkovaním vysvetlil nasledovne:

Musíme spoločne urobiť všetko, čo môžeme, aby sme zabránili ďalšiemu uzamknutiu.

Túto mantru opakujú vlády všetkých štátov už dva roky a s rovnakým výsledkom, ktorý sa dostaví bez ohľadu na mieru zaočkovanosti obyvateľstva – nové obmedzenia. Problém evidentne vykazuje predovšetkým politické a nie zdravotnícke parametre a jeho cieľ je podľa všetkého rovnako politický: dostať pravidelný uzamykací telocvik občanom „pod kožu“ a skrze tento návyk dosiahnuť, že ďalšie politické inovácie ich už nerozrušia a nerozhorčia.

BM

Zdroj: Life Site News, titulný obrázok – wikimedia commons


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!