Transgender propaganda ide po deťoch: Na svete sa dejú šialené veci - Christianitas

Transgender propaganda ide po deťoch: Na svete sa dejú šialené veci

Mária Magotsová
15. júna 2022
  Spoločnosť  


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

V Hollywoode sa roztrhlo vrece s celebritami, ktorým sa narodilo „transgender dieťa“ alebo sa takým stalo počas ich výchovy. Táto ideológia sa čoraz viac zameriava práve na deti. A podľa toho, čo sledujeme aj u nás, na Slovensku, je len otázkou času, kedy táto „móda“ dorazí vo veľkej vlne aj k nám…

Zdroj: pixabay.com

Viete, koho vôbec nechápem? To sú tí transgender,“ vyhlásil pred rokom v televízii CNN Prima News český prezident Miloš Zeman. Ten, kto sa podľa neho nechá preoperovať, dopúšťa sa trestného činu sebapoškodzovania. „Každý operačný zákrok je riziko. A títo transgender sú mi naozaj bytostne odporní,“ zdôraznil Zeman.

Čo po týchto jeho slovách nasledovalo, radšej ani nebudeme opisovať, fakt ale je, že ľudia už v „gender oblasti“ pomaly, ale isto strácajú zdravý rozum. A zvlášť to platí u rodičov malých detí, ktorým ich syn napríklad vo veku troch rokov povie, že je dievča a oni s ním okamžite vyštartujú za lekármi, psychológmi, transgender „odborníkmi“ a aj v takom malom veku začnú s terapiami na zmenu pohlavia. Pretože veď dieťa to tak predsa cíti…

Meghan Foxová oblieka syna do ružových šiat

Skvelou ukážkou toho, ako sa niektorí rodičia vo svojej láske k moderným trendom dokážu zblázniť, je napríklad herečka Meghan Foxová. Jej syn Noah sa ako dvojročný rozhodol, že si chce obliecť dievčenské šaty. Herečka sa vrhla na „odbornú“ literatúru a s nadšením svetu oznámila, že svojho syna bude v jeho cítení podporovať a môže si obliekať čo len chce. Dieťaťu nakúpila aj knihy od transrodových spisovateľov. „Píše sa tam tiež, že môžete byť chlapcom a nosiť šaty, pretože prostredníctvom oblečenia sa vyjadrujete,“ hovorí herečka.

Chlapec má dnes desať rokov a Meghan sa sťažuje, že ho v škole šikanujú. Stále totiž nosí dievčenské šaty. Deje sa tak paradoxne v liberálnej „hipisáckej“ škole, ale šikanovanie vraj majú na svedomí deti z konzervatívnych rodín, ktoré sa v tejto škole tiež vzdelávajú…

Charlize Theronová vychováva syna ako dievčatko

Herečka Charlize Theronová si adoptovala chlapca Jacksona a dievčatko August. Jacksona však asi od jeho štyroch rokov ukazuje na verejnosti zásadne len v dievčenských šatách a s dlhými vrkočmi. Dôvod? „Áno, aj ja som si myslela, že je chlapec, kým mi vo svojich troch rokoch nepovedal, mama, ja nie som chlapec,“ uviedla herečka pre Daily Mail. Vetu trojročného dieťaťa vzala mimoriadne vážne a odvtedy ho vychováva, oblieka a doslova premieňa na dievča. Jej syn dokonca aj do školy chodí v dievčenskej uniforme.

Záhada krásnej dcéry Angeliny Jolieovej

Herci Angelina Jolieová a Brad Pitt zásobovali svet detailami o vývoji svojej najstaršej dcéry Shiloh. Dievča sa už vo veku štyroch rokov malo začať identifikovať ako chlapec. To, že vyrastala s dvoma staršími adoptovanými synmi herečky, zrejme podľa Angeliny nezohrávalo žiadnu úlohu. Keďže dievčatko vyhlásilo, že ju majú volať chlapčenským menom a tiež chce mať chlapčenské šaty, vyhľadala „odborníka“ a dieťa malo začať podstupovať hormonálne terapie.

Shiloh kedysi…
zdroj: youtube.com

Brad Pitt sa snažil s dcérou o všetkom diskutovať a liečbu jej vyhovoriť, ale podľa správ z amerických médií to viedlo ku konfliktom s jeho vtedy ešte manželkou Angelinou, ktorá dcéru v jej premene na chlapca podporovala. Najviac rozumu v celej tejto kauze preukázala babička Shiloh, hercova matka, ktorá podľa médií vyhlásila, že ak by dievčaťu nepomohlo pár na zadok, tak možno by to mali skúsiť psychiatri.

A čuduj sa svete, prešlo pár rokov a zo Shiloh je predsa len dievča. Zo svojej chlapčenskej fázy skrátka vyrástla a len tesne unikla premene na chlapca pod dohľadom „odborníkov“.

Shiloh dnes…
zdroj: youtube.com

Smutné príbehy transgender detí

Spomínate si na prípad nešťastnej matky, o ktorej sme písali v tomto článku? 13-ročná dcéra jej po transgender prednáške v škole povedala, že aj ona sa tak cíti a matka hľadala pomoc u odborníkov. Terapeuti však nemali absolútne nijaký záujem skúmať možné príčiny jej vyhlásenia, namiesto toho matke poradili, aby sa k nej správala ako k synovi. Na gender klinike jej namiesto dôkladného vyšetrenia povedali, že dievča má mužskú identitu a chceli jej hneď podať lieky blokujúce pubertu.

Keira svoju premenu na muža oľutovala

Tento prípad však nie je ojedinelý. Možno ste v médiách zachytili príbeh 23-ročnej Keiry Bellovej z Veľkej Británie, ktorá sa ešte ako tínedžerka nechala zmeniť na muža a neskôr to veľmi ľutovala. Práve jej prípad upriamil pozornosť celého sveta na tzv. blokátory puberty a prehodnotenie „liečby“ transgender detí. Samotná Keira hormonálnu liečbu podstúpila ako 15-ročná a stačil na to iba jej vlastný podpis. Už po troch sedeniach u „odborníkov“ jej ponúkli hormonálne blokátory, ale nikto jej neponúkol psychologické terapie, kde by mohla diskutovať o tom, prečo sa vo svojom tele necíti dobre.

Ideológia sa zameriava na deti

Alebo príbeh Walta Heyera, o ktorom sme písali v tomto článku. Walt, muž, žil osem rokov ako žena. Na základe vlastných skúseností napísal knihu s názvom Odvrátená tvár transgenderu, v ktorej opisuje škody, aké môžu napáchať tzv. „transgenderoví odborníci“, ktorí tlačia na ľudí, aby podstúpili zmenu pohlavia, aj keď ju vôbec nepotrebujú.

Walt opísal aj príbehy tridsiatich ľudí, ktorí boli presvedčení, že zmena pohlavia je jediné možné riešenie ich problémov. Neskôr však zistili, že spravili chybu a ich problémy mali korene úplne inde, než v nesprávnom pohlaví. Jeho kniha má špeciálnu časť venovanú deťom, pretože práve na ne sa transgender ideológia špeciálne zameriava.

Zdroj: pixabay.com

O čo tu ide?

Myslíte si, že u nás ešte stále nič také nehrozí? Tak o čom potom bol nedávny pokus ministra Lengvarského ohľadom odborného usmernenia pre transrodových ľudí? Alebo snahy ministerstva školstva o liberalizáciu nášho školského systému? Minister Gröhling v novele školského zákona pred rokom navrhol spätne vydávať potvrdenia o absolvovaní školy, v ktorých bude zmenené pohlavie absolventa. Rovnako sa snažia aj o novinky v takzvanom „inkluzívnom vzdelávaní a rešpektovaní rozmanitosti“.

Štátna tajomníčka ministerstva školstva Svetlana Síthová len nedávno na svojom facebooku napísala toto:

Chcem sa s vami podeliť o skvelú správu. Dnes sme na vláde schválili Prvý akčný plán plnenia Stratégie inkluzívneho prístupu vo výchove a vzdelávaní na roky 2022 – 2024.“

A o čo konkrétne ide? Štátna tajomníčka vysvetlila jasne, že okrem iného:

Zavedieme do škôl intervenčné programy zamerané na rozvoj tolerancie k osobám alebo skupinám osôb vyznačujúcich sa akoukoľvek odlišnosťou…“

Zastaralé názory?

Pred tromi rokmi sa Svetová zdravotnícka organizácia rozhodla, že transgender osoby sa už nebudú pokladať za duševne choré a poruchy ich identity sa budú označovať iným slovom – rodový nesúlad. Táto zmena by sa mala zaviesť do praxe pri všetkých členských štátoch WHO, vrátane Slovenska. Cieľom je, aby sa „ľuďom trpiacim rodovým nesúladom“ umožnilo podstúpiť zmenu pohlavia čo najskôr, pretože, citujeme: „V mnohých krajinách je tento proces zastaralý a zdĺhavý…“


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!