Pozor na odborníkov na vírusy! Obzvlášť, ak tvrdia, že proti koronavírusu treba zaočkovať celé ľudstvo… - Christianitas

Pozor na odborníkov na vírusy! Obzvlášť, ak tvrdia, že proti koronavírusu treba zaočkovať celé ľudstvo…

Fricz Tamás
26. mája 2022
  Politika Spoločnosť  


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Nedávno sa objavila šokujúca správa. Generálny tajomník OSN António Guterres na virtuálnom Svetovom ekonomickom fóre začiatkom tohto roka povedal, že proti koronavírusu by mal byť zaočkovaný každý človek na svete, inak sa ľudstvo nikdy nezbaví pandémie spôsobenej týmto patogénom a jeho variantmi.

Generálny tajomník OSN António Guterres
zdroj: youtube.com

Táto správa ma trochu roztrpčila, už len preto, že pán Guterres to vyhlásil práve na Svetovom ekonomickom fóre (WEF), ktoré od jeho vzniku v roku 1971 vedie Klaus Schwab, ktorý už v roku 2020, na začiatku pandémie, napísal knihu Covid 19: The Great Reset (Covid 19: Veľký reset), v ktorej v podstate predstavil alarmujúcu víziu globálnej svetovej spoločnosti riadenej technokratickými elitami, čiže neokomunizmus 21. storočia, v ktorom národné štáty strácajú význam a zanikajú, tradičný štát „odumiera“, aby ustúpil odvážnemu novému svetu riadenému gigakorporáciami a gigabankami, Big Tech, Big Pharma, Big Banks, v ktorom síce nikto nebude nič vlastniť, ale všetci budú „šťastní“.

Z vyjadrenia pána Guterresa som mal pocit, že tu čosi nesedí. Svetová vláda, svetová spoločnosť a povinné očkovanie všetkých ľudí – to všetko do seba dokonale zapadá. A to je skutočný problém.

Už len preto, že sa musím spýtať: Viete o tom, že v marci tohto roku Svetové zdravotnícke zhromaždenie OSN (WHA) oznámilo nový globálny svetový poriadok v oblasti verejného zdravia, ktorý v podstate globalizuje reakciu vlád na pandémie? A že tento plán podporili najvyšší predstavitelia EÚ? A viete, že ak sa pod neho podpíšu vedúci predstavitelia jednotlivých štátov, mohlo by to znamenať, že rozhodovanie o povinnom očkovaní sa vymkne z rúk národných štátov? A že by to nakoniec mohlo viesť k tomu, že od roku 2024 bude povinné očkovanie „zavedené“ v každej krajine a pre každého obyvateľa planéty, vrátane vás a mňa?

Treba však povedať pár slov aj o Billovi Gatesovi, ktorý nedávno hovoril o tom, že môžeme očakávať oveľa vážnejšie pandémie ako je koronavírus a že sa na to musíme pripraviť. A on by už o tom predsa mal niečo vedieť, pretože v rokoch 2017 – 2018 nepochybne dokázal, že je vynikajúci a skvelý prognostik, keď spolu so svojou manželkou tvrdil, že sa blíži globálna pandémia, ktorá vypukne v 20. rokoch a môže zabiť až tridsať miliónov ľudí. Nehovoriac o súčasnom generálnom riaditeľovi WHO Tedrosovi Adhanomovi Ghebreyususovi, ktorý koncom januára 2022, čiže ešte predtým, než sme mohli začať dúfať, že epidémia ustupuje, vyhlásil, že pandémia ešte ani zďaleka nie je na ústupe a že to najhoršie ešte len príde…

Zdroj: youtube.com

A kto sú Guterres, Gates, Ghebreyus? O Guterresovi treba vedieť, že v rokoch 1995 až 2002 bol socialistickým premiérom Portugalska a v rokoch 1999 až 2005 predsedom Socialistickej internacionály. Ako presvedčený globalista a politik podporujúci migráciu nie náhodou zastával v rokoch 2005 až 2015 funkciu vysokého komisára OSN pre utečencov a jeho zásluhou sa prisťahovalectvo a migrácia stali ľudským právom. Niet pochýb o tom, že patrí ku globalistickej elite.

Billa Gatesa, zakladateľa spoločnosti Microsoft a jedného z najbohatších ľudí na svete, treba sotva predstavovať. Svet počítačov ho už dávno necháva chladným, nejaký čas je už „epidemiológom“ a spolu s manželkou založil Nadáciu Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá finančne štedro podporuje Svetovú zdravotnícku organizáciu a to až do takej miery, že keď sa Trump rozhodol prestať podporovať WHO – pretože bývalý prezident USA si myslel, že je príliš pod kontrolou čínskej lobby – sa Gates stal v podstate najväčším finančným podporovateľom WHO. Žeby nebodaj táto skutočnosť mohla ovplyvniť súčasné stanoviská WHO…?

V každom prípade vyhlásenia Ghebreyusa a Gatesa ukazujú rovnakým smerom. Ghebreyus je naozaj zaujímavý človek: bol vodcom násilnej revolučnej komunistickej strany v Etiópii s názvom Tigrejský ľudový oslobodzovací front (TPLF). Strana bola významným aktérom etiópskej občianskej vojny, ktorá trvala do roku 1991. Podľa hodnotenia amerického ministerstva pre vnútornú bezpečnosť je TPLF teroristická organizácia tretieho stupňa, strana, ktorá sa podieľala na ťažkom krviprelievaní. No a práve jeden z vedúcich predstaviteľov tejto organizácie, Ghebreyus, sa stal členom vlády a nakoniec viedol WHO, špecializovanú agentúru OSN. Zrejme preto, že sa toľko zaoberal ľudskými životmi…

Je tu však ešte jedno dôležité meno, a to 81-ročného virológa Anthonyho Fauciho, Bidenovho hlavného poradcu pre zdravie, ktorý rovnako ako Ghebreyus, Gates a Guterres ešte v januári 2022 ubezpečoval, že je ešte predčasné očakávať koniec pandémie. A povedal to, neuhádnete, kde: na januárovom online stretnutí Svetového ekonomického fóra.

To všetko určite nikomu nepridá na pokoji: zdá sa, že títo páni majú dosť silný vplyv na vývoj osudu sveta, pričom za nimi stoja ešte silnejšie globalistické organizácie a inštitúcie.

Fauci je rovnako ako Gates geniálny prognostik: v roku 2017 s absolútnou istotou predpovedal, že pandémia takmer určite vypukne počas prvého funkčného obdobia prezidenta Trumpa. Fauciho aktivity sú ohromujúce: nedávno vyšlo najavo, že Národný inštitút zdravia USA (NIH) financoval výskum v jeho laboratóriu vo Wu-chane (Wuhan) sumou štyri milióny dolárov, čo viedlo k nákaze (!) koronavírusmi u netopierov s možnosťou prenosu na človeka. Nebol to nikto iný ako Anthony Fauci a Francis Collins, šéf NIH, ktorí to vytrvalo popierali, ale teraz sa už o tom všeobecne vie. Inými slovami, z peňazí amerických daňových poplatníkov sa financoval výskum vírusov, ktoré sú nebezpečné pre ľudí.

Zdroj: youtube.com

O Faucim nedávno vyšlo najavo aj to, že využijúc svoj obrovský vplyv robil všetko pre to, aby sa na verejnosť nedostali dokumenty, podľa ktorých koronavírus spôsobujúci Covid-19 pochádza z laboratória vo Wu-chane (túto verziu teraz zväčša akceptuje FBI). Výskumníci z Ruska, Izraela, USA, Austrálie, Nemecka a Spojeného kráľovstva sa tiež sťažovali (informovala o tom len Fox News), že zverejnenie ich štúdií na túto tému bolo zablokované neznámymi silami. Možno o tom niečo vie aj Fauci?

Nie je náhoda, že republikánski senátori nastolili otázku trestnej zodpovednosti doktora Fauciho a navrhli, aby bol postavený pred súd. Ale zbytočne: Fauci všetko prežije, je to človek, ktorý nikdy nenesie následky za svoje činy… Prečo, kto všetko ho chráni?

Na základe toho všetkého hovorím, žeby sme v súvislosti s koronavírusom nemali byť naivní, pokiaľ je to možné. Ak jedným viac než podozrivým americkým lekárom nemožno pohnúť a vziať ho na zodpovednosť a ak Bill Gates môže vystupovať ako profesionálny prognostik a virológ, ak bývalý šéf teroristickej organizácie môže riadiť WHO, ak sú všetky alternatívne názory na covid a jeho pozadie systematicky umlčiavané v médiách a na verejnosti, potom zodpovedne môžeme urobiť iba jedno: žiť s podozrením, že nás zámerne klamú v záujme nejakého nadradeného globálneho cieľa.

A čerešnička na torte: nedávno sme sa dočítali, že objaviteľka variantu omikron, Dr. Angelique Coetzeeová, povedala pre Die Welt, že európske vlády na ňu tlačili a snažili sa ju presvedčiť, aby netvrdila, že omikron je miernejšia a menej nebezpečná verzia covidu, ale aby povedala, že je to rovnako nebezpečná a vážna choroba.

Takže: neverme ničomu, čo nám hovoria „veľkí chlapci“ a „inštitúcia“, ktorá im slúži. Ničomu! Všetko skúmajme, všetko preverujme a o všetkom sa snažme dozvedieť čo najviac, pretože v stávke je príliš veľa na to, aby sme si mohli dovoliť luxus slepej dôvery: ide o naše životy! Zaoberajme sa verejným životom, pretože už starí Gréci hovorili, že kto sa nezaujíma o verejný život a politika, nazývajú ho idiotom.

Fricz Tamás je politológ a výskumný konzultant v Centre pre základné práva (Alapjogokért Központ).

Preklad z magyarnemzet.hu


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Sv. Barbora, panna a mučenica

Katolícka škola v Nemšovej – ďalší kamienok v mozaike proticirkevnej kampane na Slovensku?

Nezvyčajní svätí patróni: Majú ich alkoholici, odsúdení na smrť, ba dokonca aj ľudia nachádzajúci sa vo výťahu. Viete, komu pomáha svätá Bibiána?

Môže v strednej Európe vzniknúť katolícky superštát?