Podľa Ministerstva zdravotníctva patria kostoly medzi najviac rizikové priestory pri Covid-19


23. februára 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Po iniciatíve ministra Milana Krajniaka za otváranie kostolov sa spustila lavína liberálnej argumentácie a posmeškov. Médiá, ktoré nemajú problém s akceptovaním zázračne narastajúceho počtu ľudských pohlaví vo svete, sa odrazu posmievajú niekomu, kto verí na zázrak Panny Márie. Každý nech posúdi sám, kto je z nich naivnejší.

V súvislosti s liberálnou panikou nad potenciálnym otvorením kostolov bol zverejnený v liberálnom Denníku N1 oficiálny informačný plagát Ministerstva zdravotníctva, ktorý ukazuje hierarchiu rizikovosti priestorov, v súvislosti s ochorením Covid-19. Prekvapení kresťania odrazu zistia, že ich kostoly, v ktorých si pri vstupe dezinfikovali ruky, dodržiavajú odstupy, nosia rúška, nespievajú a pomaly už ani nedýchajú, sa nachádzajú v rizikovosti tesne pod nočnými klubmi (čo sú zrejme aj verejné domy) a diskotékami.

Pod úrovňou kostola sa zarážajúco nachádzajú tieto priestory: basketbal, lietadlo, posilňovňa, bowling, kino a divadlo, kaderníctvo, kúpalisko, nákupné centrum a dokonca aj verejné toalety.

Bolo by zaujímavé zistiť, ako môžu ľudia v lietadle dodržiavať také rozostupy ako ľudia v kostole, alebo ako môžu ľudia na verejných toaletách dodržiavať takú formu hygieny ako ľudia v kostole. V lietadle, ktoré je úzkym uzavretým priestorom, navyše neustále cirkuluje vďaka klimatizácii potenciálne nakazený vzduch, bez ohľadu na to, koľko pasažierov a s akým odstupom sa v ňom prepravuje. Podobne je to v ďalších priestoroch s klimatizáciou, vrátane obchodných centier, a o verejných toaletách bez okien ani nehovoriac.

Dokonca knižnice a múzeá sú umiestnené na plagáte dole ako „nízko rizikové“, pričom je evidentné, že sa môže vo verejnej knižnici zhromaždiť počas pracovného dňa omnoho viac ľudí ako v kostole.

Arogancia štátu, ktorý kladie priestor v kostole a disciplínu veriacich tesne pod úroveň návštevníkov nočného klubu, a ústupčivosť veriacich, ktorí poslušne tieto nehoráznosti akceptujú, sa zrejme blíži k svojmu vyvrcholeniu. Posledným štádiom pravdepodobne bude, keď budú kostoly definitívne povýšené na najrizikovejšie priestory a fyzická infekcia bude doplnená aktívnymi neomarxistami a liberálmi o infekciu duchovnú, ktorú kresťania roznášajú a môžu ňou nakaziť úbohých liberálov.

BM

Zdroj tit. obrázka

1 https://dennikn.sk/2281048/krajniak-za-otvaranie-kostolov-argumentuje-ako-kuffa-opiera-sa-o-zazrak-z-18-storocia/?ref=list


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!