Odvrátená tvár transgenderu - Christianitas

Odvrátená tvár transgenderu


25. mája 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Walt Heyer, muž, žil osem rokov ako žena. Na základe vlastných skúseností napísal knihu s názvom Odvrátená tvár transgenderu, v ktorej opisuje škody, aké môžu napáchať takzvaní „transgenderoví odborníci“, ktorí tlačia na ľudí, aby podstúpili zmenu pohlavia, aj keď ju vôbec nepotrebujú.

Walt opísal vo svojej knihe nielen vlastné skúsenosti, ale aj príbehy tridsiatich ľudí, ktorí boli presvedčení, že zmena pohlavia je jediné možné riešenie ich problémov. Neskôr však zistili, že spravili veľkú chybu. Osem rokov „v koži“ ženy dalo spisovateľovi dosť podnetov a skúseností na to, aby bolo jeho hlas v dobe, ktorá mimoriadne praje LGBT propagande, dobre počuť.

Jeho kniha má špeciálnu časť venovanú aj deťom, pretože práve na ne sa transgender ideológia špeciálne zameriava. Možno ste v médiách zachytili príbeh 23-ročnej Keiry Bellovej z Veľkej Británie, ktorá sa ešte ako tínedžerka nechala zmeniť na muža a neskôr to veľmi ľutovala. Práve jej prípad upriamil pozornosť celého sveta na tzv. blokátory puberty a prehodnotenie „liečby“ transgender detí. Samotná Keira, ktorá hormonálnu liečbu podstúpila ako 15-ročná a stačil na to iba jej vlastný podpis, pred Najvyšším súdom vybojovala, aby sa už vo Veľkej Británii nedovoľovala zmena pohlavia deťom mladším ako 16 rokov. Uspela s dôkazmi o tom, že len po troch sedeniach u „odborníkov“ jej ponúkli hormonálne blokátory a nikto jej neponúkol intenzívne psychologické terapie, kde by mohla diskutovať o tom, prečo sa vo svojom tele necíti dobre.

Zmena pohlavia neodstránila ich problémy

Práve podobné príbehy opisuje vo svojej knihe Walt Heyer s tým, že zmeny pohlavia podstupujú na svete tisícky ľudí v nádeji, že práve takto sa im podarí vyriešiť psychické alebo iné problémy. Transgender ľudia podľa jeho slov pomerne často až po operácii na zmenu pohlavia zistia, že ich vnútorné problémy pretrvávajú naďalej a významná časť z nich chirurgickú a/alebo hormonálnu zmenu pohlavia neskôr ľutuje.

V časti knihy nazvanej Fakty a informácie máme k dispozícii aj vedecký a lekársky pohľad na tento problém a rovnako svedectvo o tom, ako sa transgender komunita snaží umlčať tých, ktorí pred operačnou zmenou pohlavia varujú.

Úryvok z knihy Odvrátená tvár transgenderu, ktorá je voľne dostupná v našich kníhkupectvách:

Obhajcovia gender povzbudzujú, ak nie priamo nútia rodičov a deti, aby sa vydali na jednosmernú cestu sociálnej, hormonálnej a fyzickej premeny. A robia tak bez jedinej vedecky overenej štúdie s kontrolnou vzorkou, ktorá by potvrdila, že táto liečba je bezpečná a z dlhodobého hľadiska efektívna. Je to veľký experiment na deťoch s mnohými rizikami a dôsledkami. Dospelí, ktorí dávajú deťom právo zvoliť si svoj gender, vôbec neberú do úvahy dlhodobé riziká vo forme ľútosti, nespokojnosti a samovrážd.“

MM

Ilustračná titulná fotografia – pixabay.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!