Odovzdávanie cien Grammy: Videli sme satanizmus, okultizmus aj propagáciu LGBT - Christianitas

Odovzdávanie cien Grammy: Videli sme satanizmus, okultizmus aj propagáciu LGBT


6. februára 2023
  Krátke správy

Sledovali ste udeľovanie amerických cien Grammy? Dobre ste urobili ak nie, pretože by sa vám pri tom zrejme zdvihol tlak tak, ako aj nám. Ceremónia sa niesla už otvorene v znamení LGBT a oslavy satana.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

V noci na dnes sa rozdávali v Los Angeles v poradí už 65. zlaté gramofóniky a cenu po prvýkrát v histórii – ako inak – získala trans-žena, Kim Petras, ktorý na pódiu poďakoval všetkým transgender legendám a za neustálu podporu komunity LGBT aj speváčke, ktorá zneucťuje meno Božej Matky. Preto ju nebudeme menovať.

Najviac sošiek získala speváčka Beyonce, ktorú v minulosti obvinila jej bývalá bubeníčka z praktizovania okultizmu a z toho, že jej zabila mačku, aby ju mohla obetovať počas jednej zo svojich seáns. Beyonce sa na svojom albume I am Sasha Fierce nechala nafotiť na motorke, ktorá bola zdobená plameňmi a obrázkom Bafometa s hlavou capa.

Pri ďalšom ocenenom sme si všimli, že už aj v slovenskej tlači nastáva móda „korektných zámen“ a tak sme sa dozvedeli, že cenu za najlepší výkon popového dua si „prevzali“ Sam Smith. Je to mimochodom muž, spevák, ktorý vyžaduje, aby ho ľudia oslovovali so zámenami „oni“, a tak teraz naše médiá píšu ako „boli Sam Smith dojatí a ako veľmi im to v ten večer pristalo“.

Samotná jeho pieseň, ktorá získala ocenenie, má názov Unholy, teda Nesvätý a v jednom verši nechýba oslavná óda na firmu Balenciaga, ktorá má na krku škandál so sexualizáciou malých detí vo svojej reklamnej kampani.

A na záver už len jedna perlička – hneď po vystúpení Sama Smitha, kde sme mohli vidieť jasné odkazy na satanizmus, sex a výsmech kresťanským znakom, nasledovalo krátke promo, ktoré nás oboznámilo s tým, že sponzorom večera je – známa farmaceutická spoločnosť Pfizer.

MM

Zdroj: youtube.com, twitter.com, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi

Arcibiskup Fulton Sheen: O zlých ľuďoch v nebi a dobrých v pekle

Bazilika svätého Augustína v Campo Formio v Ríme

Farár Kuffa o učebniciach sexuálnej výchovy: „Dokedy budeme zbabelo mlčať?“