Nemeckí homosexuáli v Cirkvi požadujú potrestanie prof. Oka – za vedeckú prácu mu hrozí pokuta 4800 € a väzenie. - Christianitas

Nemeckí homosexuáli v Cirkvi požadujú potrestanie prof. Oka – za vedeckú prácu mu hrozí pokuta 4800 € a väzenie.


26. júla 2021
  Krátke správy - Cirkev

Veľmi rýchlo sa ukázalo, že otvorenosť a tolerancia takzvanej nemeckej synodálnej cesty, má svoje hranice.  Odpoveď na text dvoch teológov Oka a Stöhra nebola prijatá v akademickom svete, vedeckou a ani recenzovanou polemikou, dokonca ani publicistickou kritikou na stránkach novín, práve naopak. Chcú ich exemplárne potrestať! Budú homosexuáli v Cirkvi žiadať potrestanie aj kardinála Maradiagu, pápeža Františka, alebo aj Benedikta XVI.?

Nemecký homosexuálny kňaz Wolfgang Rothe požaduje potrestanie profesora Dariusza Oka za jeho knihu Levanduľová mafia, v ktorej profesor Oko pranieruje homosexuálnu lobby v Cirkvi. Rovnako ako potrestanie Dariusza Oka požaduje aj potrestanie 90 ročného nemeckého profesora teológie, profesora Johannesa  Stöhra, ktorý sa na tému aktivít homosexuálnej lobby v nemeckej Cirkvi takisto vyjadruje značne kriticky. Prof. Oko a prof. Stöhr v minulosti kritizovali aj škandalózneho pedofilného amerického kňaza a kardinála Theodora McCarricka.

Kriticky sa na adresu homosexuálnej lobby v Cirkvi vyjadruje aj pápež František: “ … kňazská služba, ako aj zasvätený život nie sú pre nich“ (rozhovor s otcom Fernandom Pradom CMF. v knihe: Sila Povolania. O zasvätenom živote a náprave vzťahov v Cirkvi, Poznaň 2018, s. 97-98) ako aj emeritný pápež Benedikt XVI.: „ V rôznych seminároch postupne vznikali homosexuálne kliky, ktoré pôsobili viac, alebo menej otvorene a výraznou mierou menili seminárne prostredie…“ (List o príčinách krízy v Cirkvi 2019, s. 22-24), ako aj kardinál Maradiaga blízky spolupracovník svätého otca: „„ … svätý otec sám povedal, že takáto „lobby“ v tomto zmysle existuje. Svätý otec sa to pomaly snaží očistiť. “ (https://katholisches.info/2016/01/13/kardinal-maradiaga-bestaetigt-homo-lobby-im-vatikan/). Týchto hierarchov zatiaľ nemecký homosexuálny kňaz Wolfgang Rothe potrestať nežiada. Wolfgang Rothe je v Nemecku dobre známy, pretože žehná páry rovnakého pohlavia a aktívne propaguje hnutie LGBT v Cirkvi, v minulosti sa spomínalo aj jeho škandalózne správanie k istému bohoslovcovi. O jeho  sympatiách k LGBT komunite a problémoch s čistotou, ako aj katolíckou morálkou, písal okrem nemeckého Bildu aj taliansky denník Corriere della Sera. Informovali o škandalóznych odhaleniach, spojených s jeho osobou. Wolfgang Rothe už dostal aj kánonické napomenutie.

Môžeme očakávať žalobu aj na pápežov či kardinálov?

katolícky kňaz Wolfganf Rothe požehnáva lesbický pár v kostole sv. Michala v Mníchove

V prípade jeho žaloby na prof. Oka nemecké súdy už tiež promptne zareagovali a vydali normatívny rozsudok, podľa ktorého majú zaplatiť profesor Dariusz Oko 4800€ a profesor Johannes  Stöhr dokonca 9400€, ak nezaplatia, majú byť uväznení, prof. Oko na 120 dní a staručký profesor Stöhr dokonca pol roka.

Prof. Oka a prof. Stöhra už zastupujú právnici poľského Ordo Iuris, ktorí sú ochotní škandalózny rozsudok nemeckého súdu, v ktorom nemeckí sudcovia doslova popreli slobodu slova, napadnúť aj na nemeckom najvyššom súde a na Európskom súde pre ľudské práva v Štrasburgu. Homoloby a levanduľová mafia v Cirkvi sa zrejme cíti byť knihou prof. Oka ohrozená, z čoho pramení ich nervózna a nenávistná reakcia.

rozhodnutie nemeckého súdu: 120 dní väzenia, alebo pokuta 4800 €

Právnici Ordo Iuris v minulosti už vyhrali súd vo veci Dr. Paula Camerona, ktorý sa takisto venuje téme homosexuality v Cirkvi a ktorého aktivisti LGBT označili za podvodníka a pseudovedca, pričom  iniciovali jeho stíhanie. Súd sa skončil prehrou LGBT aktivistov, ktorí okrem súdnych trov museli zaplatiť Dr. Paulovi Cameronovi aj vysoké odškodné. V Poľsku sa Ordo Iuris hrdí 150 víťazstvami v súdnych sporoch s ľavicovými a antiklerikálnymi aktivistami.

Kňaz Wolfgang Rothe. Zdroj: Youtube

V prípade prof. Dariusza Oka ide o obranu civilizačných hodnôt, tento boj nemožno vzdať, pretože ide o pravdu, slobodu a budúcnosť našich detí, ktoré sú ohrozené snahami liberálov dostať svet pod kontrolu a presadiť vlastnú liberálnu cenzúru.

Spomínanú vedeckú štúdiu, ktorá vyšla v knižnej podobe z dielne otca profesora Oka v slovenčine si môžete zakúpiť tu: https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

Petíciu na obranu prof. Oka, či slobody slova, svedomia a vedeckého bádania a vyjadriť tak nesúhlas s perzekúciou kňazov za ich slobodný názor, môžete podpísať tu: https://bronmyksiedzaoko.pl/

BK

Zdroj: Pch24, Ordo Iuris pl

Zdroj obrázku: Christianitas


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!