ME v krasokorčuľovaní: V tomto roku už pod taktovkou LGBT - Christianitas

ME v krasokorčuľovaní: V tomto roku už pod taktovkou LGBT


30. januára 2023
  Krátke správy

Video z otvorenia nedávnych majstrovstiev Európy v krasokorčuľovaní ste už videli? Zabáva sa na ňom polovica starého kontinentu, ktorej ešte ostal zdravý rozum. Tá druhá polovica – ako inak – tlieska diverzite a inklúzii. Len či tak naozaj môžeme nazvať to, čo sme pri tomto doteraz estetickom športovom podujatí videli na ľade…

Zdroj: twitter.com

Otvárací ceremoniál na majstrovstvách Európy v krasokorčuľovaní vo fínskom Espoo stavil v tomto roku na hviezdu. Na ľad sa postavil 59-ročný bývalý muž Markku-Pekka Antikainen, ktorý vo veku 43 rokov objavil, že je ženou a vo veku 50 rokov zistil, že by chcel krasokorčuľovať. Stal sa tak prvou fínskou transgender krasokorčuliarkou.

A keďže dnešná doba mimoriadne praje takýmto „objavom“, stalo sa, že tento pán pod zámienkou rovnosti a rôznorodosti, ktorú deklarovali organizátori ME, napochodoval na ľad a predviedol, ako mu to krasokorčuľovanie ide.

Zdroj: facebook.com

Zdesení návštevníci otváracieho ceremoniálu tak museli sledovať mimoriadne trápnu a doslova bolestivú show, kedy sa tento pán v rokoch snažil predviesť na ľade nejaké ladné pohyby, ale, žiaľ, veľmi mu to nešlo, aj keď má v repertoári jazdu s názvom podľa slávneho televízneho seriálu „Xena – Princezná bojovníčka“.

Faktom však je, že v tomto prípade sa na ľade nebojovalo. V tomto prípade sa na ľade padalo, šmýkalo, kotúľalo, balansovalo a trápilo. Vrcholom bol záver vystúpenia, keď sa transkorčuliar nedokázal sám po páde znova postaviť.

Fanúšikovia na celom svete to nazvali „hanbou, vtipom, úbohosťou, výsmechom a urážkou všetkých žien sveta“, a to aj napriek tomu, že niektoré fínske médiá sa chabo pokúšali opísať toto vystúpenie ako triumf rozmanitosti v športe.

O tom, ako už Európa úplne prichádza o rozum a ako sa pod zámienkou inklúzie dejú veci, ktoré by ešte nedávno boli vstupenkou na odborné vyšetrenie, sa dozviete viac v tomto videu. V linku vám ponúkame vyššie opísané vystúpenie z otváracieho ceremoniálu ME v krasokorčuľovaní.

MM

Zdroj: Twitter, Facebook


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi

Arcibiskup Fulton Sheen: O zlých ľuďoch v nebi a dobrých v pekle

Bazilika svätého Augustína v Campo Formio v Ríme

Farár Kuffa o učebniciach sexuálnej výchovy: „Dokedy budeme zbabelo mlčať?“