Fatimský Apoštolát: Odpoveď na diablove útoky - Christianitas

Fatimský Apoštolát: Odpoveď na diablove útoky

Anna Kulanová
8. decembra 2022
  Video

Nadácia Slovakia Christiana pripravila novinku pre všetkých mariánskych ctiteľov, podporovateľov a priaznivcov nadácie a jej portálu – Christianitas.sk.

Prinášame nový YouTube kanál Fatima TV, ktorý sa v jednotlivých reláciách bude venovať listom a otázkam našich podporovateľov a čitateľov časopisu Spojenectvo s Máriou. Cieľom bude nadviazať živší vzťah s našimi drahými priateľmi a sympatizantmi. Postupne prinesieme a predstavíme rôzne cenné publikácie a sväteniny, ktoré nadácia rozširuje medzi všetkých, ktorí chcú svoju vieru prehlbovať a rásť. Riadime sa odkazom pápeža sv. Jána Pavla II., že obrátenie nie je jednorázový čin, ale neustála práca a vyžaduje si prehlbovanie svojho duchovného a rozumového života.

Zároveň budeme odpovedať na výzvy našej doby a informovať o aktivitách a podujatiach, ktoré nadácia robí na obranu kresťanských hodnôt na našom Slovensku – s vašou podporou.

V neposlednom rade tiež veríme, že rubrika Svätci si nájde svojich stálych priaznivcov, ktorí budú čerpať inšpiráciu a odvahu pre svoj život a aktuálne zápasy, ktorým, ako sa zdá, sme vyzývaní čeliť, a to práve od týchto hrdinov katolíckej Cirkvi. Ak ste predtým túžili dozvedieť sa viac o týchto pravých titanoch, veríme, že vám túto túžbu pomôžeme naplniť.

Nebudeme sa však báť otvárať ani kontroverznejšie témy, ktoré sužujú dnešok, ako je napríklad prebiehajúca kríza v Cirkvi.

Tešíme sa na Vašu priazeň a podporu a dúfame, že tento program prinesie veľa dobra.


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne