Čo liberálne média o LGBT Pride neukazujú ?

Redakcia
27. júla 2019
  Revolúcia Spoločnosť

Stratégia liberálnych a ľavicových médií, v súvislosti s prezentovaním masových akcií LGBT komunity, sa odvíja od snahy prezentovať takých účastníkov, ktorí vizuálne neiritujú väčšinovú heterosexuálnu populáciu. Najčastejšie sme zahlcovaní fotografiami skupiniek mladých a veľmi príťažlivých pubertálnych dievčat, pravdepodobne heterosexuálnych stredoškoláčok, ktoré si osvojili ľavicovo-liberálne a neomarxistické ideológie, ako súčasť módnych doplnkov. Ich naivita a prostoduchosť dodáva ich tváram nevinnosť a šarm. Väčšinou držia dúhovú zástavu, veselo sa smejú alebo majú odhodlaný výraz ako socialistická družstevníčka z plagátu, ktorá prekročila pracovnú normu a podojila o 3 kravy za minútu viac.

Pohľad na príjemné a pekné dievčatá pôsobí podprahovo a upokojujúco na väčšinové obyvateľstvo. U mužov vzniká podvedomá sympatia na základe pudu a u žien sa prebúdza materský cit. Skutočnosť je však iná. Aj keď sympatické pubescentky tvoria nutnú vatu podobných akcií, vzhľadom na menšinovosť LGBT komunít, tak nepredstavujú tie osoby, ktorých sa pochod skutočne týka. Skutočnými „účastníkmi“ sú ľudia, ktorí svojim životným štýlom zásadne odporujú predstavám väčšinovej populácie o normálnosti ľudského chovania a ich politickí či mimovládny pritakávači. A bohužiaľ aj malé deti, ktorých prítomnosť je varovaním pre väčšinové obyvateľstvo, že od dobrovoľnosti k nátlaku môže byť len malý krok. 

zdroj: autor článku

Deti sa už od útleho veku učia „inakosti“. Chcete to aj pre vaše deti?

zdroj: autor článku

Pochod LGBT – spontánna miestna akcia alebo kozmopolitná mašinéria mimovládnych organizácií?

zdroj: autor článku

Koľkí účastníci pochodu sú vlastne Slováci a Slovenky, keďže sa domáhajú práv občanov SR?

zdroj: autor článku

Niektorí „kňazi“ a politici nevidia v podpore LGBT žiadny morálny problém

zdroj: autor článku

Dokonalá symbolika – zastrešení pod znakom pripomínajúcim NATO a s pokrokovou ombudsmankou v čele, vpred za krajšie dúhové zajtrajšky!

zdroj: autor článku

Turisti? Účastníci? Občania SR? – koľko vlastne bolo skutočných účastníkov pochodu?

zdroj: autor článku

Ekumenizmus prináša svoje plody

zdroj: autor článku

Keď LGBT odhodí masku a prizná kto je jeho hlavným duchovným sponzorom – padlí anjeli v akcii

zdroj: autor článku

Chlpaté nohy, biele ponožky a gýčové lodičky – ideál každej mladej dámy

zdroj: autor článku

Detský kútik – bez komentára

zdroj: autor článku

Veľká dialektická fúzia –finálne štádium transformácie „zaprdeného a tmárskeho Slovenska“ na multikultúrny, otvorený a tolerantný región Európskej gubernie, provincie Vesmírnej Republiky.