Austrália: Armáda bude v Sydney kontrolovať, či sú ľudia v karanténe


31. júla 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Sanitárna diktatúra, ako nazval boj globálnych elít s chorobou Covid-19 biskup Schneider, pomaly odhadzuje svoju propagandistickú „ľudskú tvár“ a naberá klasickú fazónu totalitného režimu.

Agentúra Reuters priniesla správu, že v rámci uzamknutia a výnimočného stavu, ktorý je momentálne vyhlásený na území Austrálie, sa vláda rozhodla nasadiť armádu na lepšiu kontrolu obyvateľstva. Do najväčšieho austrálskeho mesta Sydney vyšle vojakov, ktorí majú spolu s políciou kontrolovať v tzv. chudobných štvrtiach, či ľudia dodržiavajú karanténu.

Mestská samospráva v Sydney, ktoré má päť miliónov obyvateľov, nariadila občanom v rámci výnimočného stavu neodchádzať z mesta, pretože všade okolo nich zúri vysoko nákazlivý delta variant choroby Covid-19. Podľa tvrdení odborníkov, sú najviac postihnuté predmestia a chudobné štvrte. Je však rovnako pravdepodobné, že práve na predmestiach a v chudobných štvrtiach sa nachádza tá sorta ľudí, ktorí sú ochotní poslúchať hygienický diktát najmenej. Preto im bude musieť popri polícii, dohovoriť aj armáda.

Ľudia na predmestiach majú nakázané zdržiavať sa maximálne päť kilometrov od svojho bydliska a pokiaľ chcú dochádzať za prácou mimo mesta, tak sa dať každé tri dni testovať. Výnimočný stav a obmedzenia už trvajú päť týždňov a podľa odborníkov neprinášajú zatiaľ kýžené výsledky.

Každopádne určité výsledky tu už sú: z kontrolovania ľudí armádou a políciou sa stáva štandardná vec a ktovie, možno sa počiatočná averzia zmení na budúcu lásku, a tak ako v ČSSR po roku 1968 nakoniec namiesto nadávok a kameňov, nosili občania organizovane pugéty, tak prinesie aj dobrému vojakovi malá austrálska ekologická pionierka kvety vďaky, za to, že ochránili Austráliu pred (kontrarevolučnou) hnusobou. A „hejtermi“, samozrejme.

BM

Zdroj obrázku: Public Domain Archive

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!