2. vydanie úspešnej knihy „Levanduľová mafia: S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi“ už v predaji! - Christianitas

2. vydanie úspešnej knihy „Levanduľová mafia: S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi“ už v predaji!


7. apríla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Pre enormný úspech knihy profesora Dariusza Oka z Pápežskej univerzity sv. Jána Pavla II. v Krakowe s názvom Levanduľová mafia: S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi prichystalo vydavateľstvo Christianitas už jej 2., doplnené vydanie. Je obohatené o recenziu bývalého ministra spravodlivosti SR, katolíckeho aktivistu a autora, Vladimíra Palka, ako aj o ďalšie dodatky.

Kniha po novom obsahuje aj článok o súdnom procese v Nemecku, vedenom proti profesorovi Okovi – pred súd sa dostal kvôli údajnej „homofóbii“ –, z ktorej bol obvinený miestnym homosexuálnym katolíckym kňazom (!) Wolfgangom Rothem.

Ďalším dodatkom 2. vydania knihy je bližšie nazretie do šokujúceho prípadu argentínskeho biskupa a blízkeho spolupracovníka pápeža Františka, Gustava Zanchettu, ktorý bol odsúdený za sexuálne zneužívanie dvoch seminaristov na 4 a pol roka. Do knihy bol tiež zaradený exkluzívny rozhovor s kardinálom Gerhardom Müllerom.

Nuž a oproti 1. vydaniu Levanduľovej mafie na Slovensku, ktoré vyšlo v brožovanej väzbe, má už toto najnovšie vydanie kvalitnejšiu, tvrdú väzbu.

Publikácia Levanduľová mafia spôsobila v Poľsku i na Slovensku veľký rozruch. Prináša zhrnutie dôkazov o tom, že vo vysokých funkciách katolíckej Cirkvi pôsobí skrytá homo-loby, ktorá ničí Kristovu Cirkev zvnútra. Na vyliečenie svätej matky Cirkvi však treba najprv odkryť homosexuálnu kliku, ktorá svojimi chápadlami zasiahla aj cirkev na Slovensku. Pretože ako píše V. Palko vo svojej recenzii: „Ideológia LGBT už dávno nie je nejaká neškodná výstrednosť“ a ako dodáva, „v zápase s (touto) ideológiou je užitočným, odvážnym príspevkom aj kniha Dariusza Oka.

Ku knihe napísal úvodne slovo aj jeho excelencia mons. Ján Orosch trnavský arcibiskup

2. vydanie knihy Levanduľová mafia: S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi si môžete objednať na adrese:
https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

MG

Titulný obrázok – archív Christianitas


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Prečo katolík nemôže za žiadnych okolností schvaľovať LGBT hnutie a komunity

Nominalizmus a jeho důsledky – VII

Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega!

Svätý Mikuláš čaká na našu pomoc!