Tzv. „Georgijské poradné kamene“, ohlasujúce svetovú populáciu pod úrovňou pol miliardy ľudí, boli zničené! - Christianitas

Tzv. „Georgijské poradné kamene“, ohlasujúce svetovú populáciu pod úrovňou pol miliardy ľudí, boli zničené!


7. júla 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Tzv. „Georgijské poradné kamene“, záhadný monument na kopci v regióne Elbert County v štáte Georgia, ktorý ohlasoval „nové Desatoro“ pre „Dobu rozumu“ – pričom hneď prvým prikázaním bolo udržiavať populáciu pod 500 miliónov ľudí – bol v stredu 6. júla nečakane zničený. Najprv skoro ráno miestneho času niekto odpálil výbušné zariadenie, ktoré zbúralo jeden zo 4 kamenných blokov monumentu a v priebehu dňa rozhodli úrady o jeho úplnej likvidácii – z „bezpečnostných dôvodov“.

Georgijské poradné kamene boli vždy zahalené oponou záhad a konšpirácií. Monument bol prezývaný „americký Stonehenge“ a postavený bol v marci 1980. Zákazku si objednal muž vystupujúci pod pseudonymom „R. C. Christian“ tvrdiac, že zastupuje „malú skupinu Američanov, ktorí očakávajú Dobu rozumu“. Monument bol, podobne ako Stonehenge, akýmsi obrím astronomickým zariadeníím, avšak v prvom rade predstavoval nosič „prazvláštnych posolstiev“, ktoré sa mali v budúcnosti stať základnými zákonmi tzv. „Novej doby rozumu“.

Skladal sa zo štyroch veľkých žulových kamenných blokov, na ktorých boli tie isté posolstvá hneď v niekoľkých súčasných jazykoch – angličtine, španielčine, swahili, hindčine, hebrejčine, arabčine, čínštine a ruštine – ako aj v starobylých jazykoch – babylončine, klasickej gréčtine, sanskrite a dokonca v egyptských hieroglyfoch.

„Desatoro“, ktoré bolo vo všetkých jazykoch uvedené, v prvom rade volalo po udržiavaní počtu ľudí „pod hranicou 500 000 000 v trvalej rovnováhe s prírodou“, ďalej volalo po jednom svetovom súde, jednom spoločnom jazyku, či jednej „zmierlivej“ viere. Posledné prikázanie bolo rovnako tak šokujúce:

Nebuďte rakovinou na Zemi – dajte priestor prírode – nechajte miesto pre prírodu.“

Podľa prepočtov, ak sa mala zachovať populácia, ako to navrhoval monument z Georgie, „zmiznúť“ by muselo takmer 92,5 % všetkých dnes žijúcich ľudí – žiť by mal zostať ekvivalent ľudí rovnajúci sa polovičnej populácii dnešnej Indie. Je tiež poburujúce, že ľudské bytosti boli nazvané „rakovinou Zeme“.

Samozrejme, tajomný monument nesúci takúto správu sa stal predmetom mnohých konšpiračných teórií. Tie hovorili zväčša o tajných spoločnostiach, ktorých cieľom je tzv. „zlatá polmiliarda“ a tzv. „Nový svetový poriadok“, čo je termín, ktorý by mal reprezentovať vznik jednej globálnej totalitnej vlády a zánik klasických štátov a národov. NY Post tiež prízvukuje, že niektorí ľudia zvykli pamätník označovať ako „satanistický“. Portál insider.com k stredajšiemu incidentu ďalej uvádza:

Predbežné vyšetrovanie odhalilo, že „neznáme osoby odpálili výbušné zariadenie“ v stredu okolo 4:00 hod. ráno, uviedol vo vyhlásení Úrad pre vyšetrovanie štátu Georgia.

Nikto nebol zranený, ale zvyšok konštrukcie bol z bezpečnostných dôvodov zničený, informovali ďalej úrady.

Reportáž z miesta si môžete pozrieť aj na tomto odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=Jk4Bd_NZlu8

MG

Zdroj: NY Post, Insider.com, titulný obrázok – flickr.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!