Švajčiarsko verzus LGBT agenda: 1 : 0 - Christianitas

Švajčiarsko verzus LGBT agenda: 1 : 0


1. februára 2023
  Krátke správy

Uvedomujeme si, že ak sa dnes niekoho opýtate, koľko je na svete pohlaví, tak pod vplyvom progresívnej LGBT agendy nie každý hneď nájde tú správnu odpoveď. Vo Švajčiarsku dokonca musela túto otázku riešiť samotná vláda.

Ilustračný obrázok., zdroj: pixabay.com

Už od stvorenia sveta (nám so zdravým rozumom) bolo jasné, že na svete sú len dve pohlavia, muž a žena. Moderná, progresívna doba však tvrdí, že tieto „prežitky“ a stereotypy musíme inovovať a podľa ich „výskumov“ už máme na svete pohlaví presne 112. Údaje sú platné ku dňu, kedy túto krátku správu na portáli Christianitas.sk uverejňujeme, teda k dátumu 1. 2. 2023.

Považujeme sa svoju povinnosť uviesť aj túto informáciu, pretože sme sa dozvedeli, že počet pohlaví na svete, v západnej Európe zvlášť, utešene rastie a je možné, a dokonca veľmi pravdepodobné, že zajtra to už bude oveľa vyššie číslo.

Zaujímavé však je, že kým progresívci v USA a západnej Európe presviedčajú svet o tom, že tu naozaj existuje také množstvo pohlaví, Švajčiari sa nad tým zamysleli komplexnejšie, poverili nájdením odpovede na túto zamotanú otázku svoju vládu a tá nedávno rozhodla, že žiadne tretie pohlavie sa u nich zavádzať nebude.

Celý progresívny koncept zavedenia iného pohlavia ako mužského a ženského pre oficiálne záznamy doslova zmietli zo stola a pripomenuli aj vlastným progresívcom, že „binárny rodový model je vo švajčiarskej spoločnosti stále pevne zakotvený“ a „sociálne predpoklady na zavedenie tretieho pohlavia alebo na všeobecné upustenie od zápisu pohlavia do matriky v súčasnosti nie sú“.

MM

Zdroj: AP, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi

Arcibiskup Fulton Sheen: O zlých ľuďoch v nebi a dobrých v pekle

Bazilika svätého Augustína v Campo Formio v Ríme

Farár Kuffa o učebniciach sexuálnej výchovy: „Dokedy budeme zbabelo mlčať?“