Prvé kroky prezidenta Bidena plnia požiadavky radikálnej ľavice


22. januára 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Len čo sa Joe Biden ujal prezidentskej funkcie, pustil sa do rušenia celého radu výkonných nariadení svojho predchodcu Donalda Trumpa. Niektoré zmeny vopred avizoval – Trumpov antiimigračný múr na hranici s Mexikom sa dokončovať nebude, miliónom nelegálnych migrantov bude priznané americké občianstvo (áno, aj takto sa získavajú hlasy pre Demokratickú stranu), USA sa opäť pripoja k Parížskej dohode o klimatických zmenách, vrátia sa do lona Svetovej zdravotníckej organizácie a na verejných priestranstvách v majetku federácie bude nariadené po dobu 100 dní nosiť rúško.

V najbližších dňoch však vydá Biden nové nariadenia, ktoré potvrdzujú obavy kresťanov a vôbec všetkých, ktorým ležia na srdci otázky rodiny a ochrany nenarodeného života.

Biden sa chystá zrušiť Trumpove nariadenie ohľadom zákazu služby „transgenderových“ vojakov v americkej armáde a zruší aj tzv. Mexico City policy, znemožňujúcu finančnú podporu propotratových organizácií, pôsobiacich na medzinárodnej scéne. Vďaka tomu prišli Planned Parenthood (hoci ich príspevky z federálneho rozpočtu rástli aj za Trumpa) a Maria Stopes International o milióny dolárov, ktoré kryli náklady ich medzinárodných aktivít.

O spätosti Bidenovej nastupujúcej administratívy so silami „kultúry smrti“ svedčí tiež rozhodnutie komisie, ktorá pripravovala Bidenovu stredajšiu inauguráciu, sponzorovať rad propotratových a protirodinných organizácií z darov, za ktoré bolo zaobstaraných 191 500 amerických vlajok, ktoré na National Mall zastupovali chýbajúcich sympatizantov Bidena.

A konečne sa Američania dočkajú aj rodovo dezorientovaného muža vo vláde – konkrétne na poste námestníka ministra zdravotníctva – ktorý si hovorí Rachel Levine. Tento otec dvoch detí, ktorý sa po 30 rokoch manželstva rozviedol, aby sa sám stal ženou, a inak tiež minister zdravotníctva v štáte Pennsylvánia, sa nedávno „zviditeľnil(a)“ povolením umiestňovať chorých na COVID-19 do domovov pre seniorov. V dôsledku toho došlo k rýchlemu šíreniu nákazy v týchto zariadeniach a následnému úmrtiu celého radu klientov.

MS

Zdroj: LIfeSiteNews

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!