Presadí sa na Slovensku bruselský homodiktát?

Branislav Krasnovský
18. novembra 2020
  Spoločnosť

Hranice bruselského ideologického homodiktátu sa v spoločnosti salámovou metódou neustále posúvajú a dnes už je zrejmé, že Slovensko bude musieť za európsku “misku šošovice”, ktorá sa žiaľ neustále zmenšuje, zaplatiť obrovskú cenu. Hoci túto cenu možno nezaplatíme my, s určitosťou ju však zaplatia naše deti. Pokiaľ pre LGBT komunitu v prípade ceny, ktorú majú zaplatiť deti nejde o nič negatívne, pretože LGBT rodičia nikdy nebudú poznať skutočný a pravý rodičovský cit, pre väčšinu Slovákov sú však deti darom a nikto z nich nechce, aby sa jeho deti v budúcnosti trápili a platili za chyby vlastných rodičov.

Bruselskí byrokrati nenávidia opozíciu a vadí im v čoraz silnejšej miere aj samotné kresťanstvo. Pseudohodnoty, ktoré Brusel presadzuje, sú vzdialené skutočným civilizačným hodnotám, ktoré udržiavala vo svete práve katolícka Cirkev. Brusel a jeho byrokrati sú preto rozhodnutí implementovať postuláty neomarxistickej liberálnej ľavice, bojujúcej za slobodu od pása dole, do všetkých oblastí ekonomického, spoločenského i kultúrneho života. Snažia sa ich presadiť aj tlakom v oblasti finančných zdrojov EÚ, pretože vydieranie eurofondami patrí takisto do obľúbeného repertoáru Bruselu. Celkovo diktátu Bruselu čoraz mohutnejšie aplauduje stále viac poslancov v národných parlamentoch jednotlivých štátov EÚ.

Dnes teda Slovensko, aj kvôli nikým nevoleným byrokratom stráca v Bruseli posledné zvyšky svojej suverenity, pretože značná časť našich slovenských politických elít servilne spolupracuje s Bruselom a skúša, ako ďaleko budú môcť v tlaku voči vlastným občanom zájsť. Kritici tvrdia, že veľká časť slovenských poslancov sa pretransformovala do podoby Matovičových schvaľovacích automatov, ktorým je už evidentne nadradené to, čo sa upečie v Európskom parlamente a v Bruseli. Za rúškom „Matovičovho boja proti koronavírusovej hnusobe“ preto mnohí už jasne vidia budúce snahy z hora implementovaného arogantného okliešťovania ústavných práv občanov jednotlivých štátov EÚ na celom jej území.

Brusel sa okrem iného dnes rozhodol v Európe presadzovať „homodiktát LGBTI komunity“. V rámci tohto diktátu už začal Brusel bojovať aj proti „homofóbnym nenávistným prejavom“. Pritom za homofóbne nenávistný prejav Brusel považuje dokonca už aj nesúhlas s homosexualitou, či označovanie homosexuality za hriech, alebo odmietanie pseudomanželstiev párov rovnakého pohlavia. Z Bruselu prišiel príkaz, aby sa cielene zvyšoval právny komfort LGBT komunity na úkor tradičnej rodiny. No registrované partnerstvá a osvojovanie si cudzích detí nie sú tou správnou a prijateľnou cestou, po ktorej sa má kráčať. Nikto neodsudzuje homosexuálov, nech si žijú vlastným životom, ale nech svojimi neprirodzenými požiadavkami neobťažujú väčšinové obyvateľstvo.

Dúhovo-homofóbny valec z Bruselu sa už pustil do svojej nivelizačnej práce na úprave nových základov postkresťanskej Európy. Jeho dve hlavné páky – Berlín a Paríž sú už zaradené v akčnej polohe, takže z pohľadu šoféra valca je len otázkou času, kedy budú všetci oponenti bez milosti prevalcovaní. Samozrejme, za výdatnej pomoci mainstreamových médií, ktoré všetkých, čo nezdieľajú tie správne eurohodnoty, označujú za konšpirátorov a hlupákov. Za konšpirátorov a hlupákov, ktorí by bez pomoci Bruselu umreli hladom na pokraji prosperujúcej európskej homofóbno-tolerantnej spoločnosti.

Slovenskí politici dnes prijímajú rozhodnutia, ktoré sa dotýkajú nášho každodenného života. To sa týka aj násilím a umelo presadzovanej agendy LGBT v slovenskej spoločnosti. Prečo by sme ale mali dopustiť, aby minorita rozhodovala o majorite? Pomaly opäť prichádza doba, keď bude potrebné otvorene nazvať normálne veci normálnymi a nenormálne veci odsunúť mimo. Na Slovensku a vo svete je prirodzené, ak rodinu tvorí otec, mama a deti, bez ohľadu na to, čo tvrdia pseudopolitické elity či mainstreamové médiá, ktoré sa snažia presadiť LGBTI agendu v spoločnosti za každú cenu.

Prosíme Vás o PODPORU! Pomôžte nám prebudiť SVEDOMIE Slovenska, brániť Vieru a hodnoty kresťanskej civilizácie. Christianitas.sk pomôžete aj jedným eurom. ĎAKUJEME!

Bankové spojenie: SK7765000000000020594299