Posledný boj o rodinu z proroctva sestry Lucie: Deje sa to už teraz? - Christianitas

Posledný boj o rodinu z proroctva sestry Lucie: Deje sa to už teraz?

Mária Magotsová
30. decembra 2022
  Spoločnosť  

Hovoríte nie tradičnej rodine? Tak potom sa vám azda viac budú páčiť tie netradičné, o ktorých pravidelne informuje liberálna tlač. Z toho šialenstva, čo miestami sledujeme okolo seba, sa totiž naozaj musíme pýtať: Nezvádza sa ten avizovaný posledný boj o rodinu už teraz?

Zdroj: archív portálu Christianitas.sk

Svet pred časom obletela správa, ktorú by sme mohli nazvať bizarnou, keby to vo svojej podstate nebola veľmi smutná ukážka degenerácie našej kultúry a spoločnosti. Britský bulvár nadšene ospevuje „lásku“ boháča Barrieho Drewitt-Barlowa k bývalému partnerovi svojej dcéry Saffron. 25-ročného Scotta si jeho o generáciu starší „svokor“ vzal za manžela a náhradná matka im na objednávku za 100 000 dolárov vynosila a porodila dievčatko. Britské úrady im obom priznali otcovstvo a teraz zháňajú novú náhradnú matku, ktorá by im porodila dvojčatá. Bizarné? Čítajte ďalej.

Traja otcovia jedného dieťaťa

V Kalifornii žije dievčatko, volá sa Piper a v jej rodnom liste sú ako otcovia zapísaní až traja muži. Ako sa to mohlo stať? Veľmi jednoducho. Múdry súd rozhodol, že to možné je – a tento verdikt ešte v roku 2017 pripravil pôdu pre príchod tzv. „polyamorických“ rodín.

V skratke: 45-ročný Ian mal partnera Alana. Po desiatich rokoch sa k nim do „rodiny“ pridal aj Jeremy. A keď už boli traja, prišla reč aj na potomkov. Napokon požiadali kamarátku Meghan, aby im pomohla, a na svet prišla malá Piper. A aby toho nebolo málo, nedávno sa im narodil aj chlapec – Parker.

Dnes je už možné naozaj všetko

Alebo príbeh z Floridy. Jeden muž a dve ženy. Jess a Stephen sú spolu už 13 rokov. Ale nie sami. Traja. Vo vzťahu je s nimi aj ďalšia žena a teraz riešia „najvhodnejší“ spôsob, ako si „zaobstarať“ deti tak, aby sa nikto z nich necítil odstrčený.

Prípad z Oregonu. Tu žije ako „rodina“ skupinka štyroch ľudí. Taya a jej manžel Sean sa zoznámili s iným párom – Alysiou a Tylerom. Teraz žijú v spoločnom dome, vychovávajú spoločné aj „nespoločné“ deti, a partnerov si pravidelne striedajú.

Aj štyridsiatnička Mary Crumptonová patrí do tohto „dúhového spolku“. Má naraz manžela, snúbenca a dvoch priateľov a tvrdí, že všetkých miluje a všetci milujú ju, a tento „vzťah“ je o láske a komunikácii. Nikto sa vraj nebojí toho, žeby bol podvádzaný, lebo je to jedno – žijú predsa v otvorenom vzťahu…

Spoločnosť stráca citlivosť

Predstavili sme vám niekoľko príbehov o spolunažívaní párov, o ktorých v poslednom období informoval bulvár či liberálna tlač s titulkami ako napríklad: „Aj netradičná rodina môže byť šťastná“ a pod. Ešte pred pár rokmi by takéto spolunažívanie, ktoré hrozným spôsobom útočí na sviatosť manželstva bolo úplne neakceptovateľné, dnes sa nám to už však v médiách predstavuje ako úplne normálna vec, ba dokonca vec, ktorá vám dokonca prinesie šťastie. Spoločnosť už na podobné správy úplne rezignovala a likvidácia tradičnej rodiny sa u nás uskutočňuje doslova míľovými krokmi.

Všetky tieto „pokusy o netradičné rodiny“ sú však v úplnom protiklade s vôľou Stvoriteľa, tak ako o tom podrobne píšeme v tomto článku: https://www.christianitas.sk/8-argumentov-proti-gender-ideologii-preco-sme-povinni-tuto-ideologiu-odmietnut/.

Ako čítame v knihe Genezis: „A stvoril Boh človeka na svoj obraz, na Boží obraz ho stvoril, muža a ženu ich stvoril“ (Gn 1,27). Tieto slová potvrdil aj Pán Ježiš: „Ale Boh ich stvoril od počiatku stvorenia ako muža a ženu“ (Mk 10,6).

Dieťa potrebuje matku a otca

Emeritný pápež Benedikt XVI. vo Vatikáne počas stretnutia s kardinálmi a zamestnancami Rímskej kúrie v decembri 2012 prízvukoval, že: „Je dobré, že odsudzujeme manipuláciu s prírodou a so životným prostredím, ale, žiaľ, ostávame slepí, keď je reč o mužovi, o žene a o ľudskom živote. Je to zásadný rozpor, ktorý treba vyriešiť!“ K téme LGBT propagandy, ktorá valcuje svet, sa vyjadril aj český kardinál Dominik Duka: „Dieťa potrebuje otca a matku. Ideológia LGBT tento aspekt úplne spochybňuje.“

A nesmieme zabudnúť ani na slová kardinála Carla Caffarru, ktorý bol presvedčený, že prorocké slová sestry Lucie z Fatimy o „rozhodujúcej bitke“ medzi Pánom a Satanom kvôli manželstvu a rodine, sa odohrávajú práve v dnešnej dobe. Taliansky kardinál sa tak vyjadril na štvrtom výročnom zasadaní Rímskeho fóra o živote, ktoré zhromažďuje viac ako 100 predstaviteľov rodinných a prolife hnutí z viac ako 20 národov, aby diskutovali o tom, ako brániť a zároveň posilňovať manželský a rodinný život na celom svete.

Zdroje: The Sun, The Daily Mirror, Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne