Petícia na podporu biskupa Jozefa Haľka! - Christianitas

Petícia na podporu biskupa Jozefa Haľka!


14. januára 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Biskup Jozef Haľko sa stal obeťou internetového lynču, keď si „dovolil“ skritizovať lesbické bozkávanie v seriáli verejnoprávnej televízie RTVS, ktorú zo zákona musí platiť väčšina obyvateľov SR. Ako biskup má pritom nielen právo, ale doslova aj povinnosť upozorňovať veriacich aj na takéto nástrahy moderného sveta, ktorý sa Boha už úplne zriekol.

Preto je aj povinnosťou katolíkov zastať sa svojho pastiera, ktorý sa nebál a vyšiel s kožou na trh, čo je už dnes skôr výnimočný čin, než norma.

Zároveň sú útoky liberálnej úderky, ale aj bežných ľudí v komentároch na predstaviteľa Cirkvi poburujúce a zarážajúce; v skutočnosti sú však „Zjavením“ (z gr. „apokalypsa“), kde sa slovenský národ na stupnici morálky a hlavne viery vlastne nachádza. Veď posúďte sami.

Protestantský duchovný Prostredník označil na svojom blogu na portáli SME biskupovo video ako „homofóbne“ a žiada „verejné ospravedlnenie“ biskupa. Poslankyňa Bittó-Cigániková zas na svojom facebookovom profile uverejnila status, kde osočuje biskupa z „mentálneho nastavenia stredoveku“ a že aj v tomto roku bude musieť „strpieť“ ľudí ako je on. V diskusii na topkách vulgárne nadáva biskupovi aj celej katolíckej Cirkvi na Slovensku celá plejáda „odborníkov“.

Podobáme sa na starý Izrael pred tým, než ho Boh strestal armádami Babylonu. Posmievačný rehot kedysi zbožného a úprimného národa už musí byť počuť až v Nebi. A z dejín vieme, že Boží trest vždy prichádza vtedy, keď to zhýralí obyvatelia očakávajú najmenej.

Len tak ďalej Slovensko – aj naďalej si zatváraj svoje kostoly, aj naďalej si natáčaj hlúpe pornografické seriály, pre ktoré už ani slovo „žumpa“ nie je dostatočné. Aj naďalej sa vysmievaj z Boha a jeho služobníkov, aj naďalej si kop do kresťanov, aj naďalej sa odvracaj od Krista, aj naďalej ignoruj svoju patrónku.

Takýto národ nemôže mať a ani nebude mať dlhé trvanie. Skončí, ako skončili dávne pohanské kultúry, ktoré tak veľmi dnes obdivuje a chce napodobňovať.

Je na čase zobudiť sa, lebo to, čo si táto krajina dovoľuje voči Bohu a Jeho služobníkom, už ani nemožno nazvať nehoráznosťou. Je to skôr plnoprávna ohavnosť, tak drzá a spupná, že to v našich dejinách nemá obdobu. Bezbožnosť, do ktorej sme sa najmä za posledných desať až pätnásť rokov prepadli, je až apokalyptická. Je akoby znamením blížiacej sa cunami, ktoré pre zatvrdnutosť svojich sŕdc odmietame. V budúcnosti budú na nás ukazovať prstom a hovoriť: „Hľa, všetko, čoho sa im dostalo, si plne zaslúžili!

Slovenský národ sa musí obrátiť. Musí si vstúpiť do svedomia. Takto to už skrátka nemôže ďalej ísť.

Podporte prosím slovenského biskupa doslova lynčovaného na sociálnej sieti a na internete pre jeho odvážne slová svojím podpisom v petícii na stránke:

https://reaguj.sk/peticia-na-podporu-mons–jozefa-halka–biskupa–ktory-sa-stal-tercom-vulgarnych-utokov-medialneho-lyncu–po-tom-co-vyjadril-kritiku-homosexualnych-scen-seriali-vysielanom-rtvs-9-1-2022,103,k.html

Za pravú vieru sa musíme postaviť. A dnes je to práve takouto formou.

MG

Titulný obrázok – Facebook


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!