Náš knižný e-shop prichádza s výpredajovými zľavami pre každého! - Christianitas

Náš knižný e-shop prichádza s výpredajovými zľavami pre každého!


17. januára 2023
  Krátke správy

Christianashop.sk prichádza s výpredajovými zľavami na množstvo svojich titulov. Ide o jedinečnú príležitosť, ako získať zaujímavú knihu aj o polovicu lacnejšie ako inde, ale poponáhľajte sa – z niektorých titulov nám na sklade zostalo už len niekoľko posledných kusov!

Zdroj: archív Christianitas.sk

Začnime vynikajúcou knihou slovenského kňaza, otca Dávida Holubjaka, s názvom Sv. Páter Pio – Sám sebe záhadou. Kniha v sebe spája moderný štýl s decentnosťou, takže sme ju interne vyhodnotili ako jednu z najlepších biografií slávneho Pátra Pia na našom trhu. Okrem svižného textu je plná farebných fotografií, citátov, ba aj maľovaných obrázkov milovaného svätca. Kniha sa nám v redakcii tak zapáčila, že sme o nej napísali článok (https://www.christianitas.sk/slovenska-publikacia-sam-sebe-zahadou-je-jednou-z-najlepsich-biografii-sv-patra-pia/). Teraz ju môžete získať za výnimočnú zľavu 47 %! Poponáhľajte sa, táto publikácia sa na našom sklade už dlho ohrievať nebude.

Krásna je tiež kniha Tichá ruža ruža mučeníctva – Sv. Filoména. Na rozdiel od Pátra Pia nie je Filoména biografiou, ale životopisným románom. Kniha je teda ľahká, milá, vynikajúco sa číta. Dostupná je v českej jazykovej mutácii. Na knižku je tiež skvelá zľava 37 %. Pre nás na Slovensku je určite zaujímavá kniha Sedembolestná Panna Mária v Slovenských dejinách známeho slovenského historika Róberta Letza. Historik v nej opisuje obsažný a ucelený pohľad na vznik a vývoj úcty k Sedembolestnej Panne Márii. Teraz so zľavou 31 %.

Za skvelé ceny u nás nájdete aj tituly z cirkevného prostredia. Do pozornosti dávame knihy ako Druhý vatikánsky koncil so zľavou 20 % od známeho talianskeho profesora Roberta de Matteiho, ďalej pamäti arcibiskupa Jána Sokola Je čas mlčať a čas hovoriť, či knihu s názvom PRAVDA o odvolanom arcibiskupovi ku ktorej sú priložené aj Dokumenty 10 rokov po o prípade odvolaného trnavského arcibiskupa Róberta Bezáka.

Pri príležitosti tejto jedinečnej ponuky sme sa spýtali aj našich kolegov, akú knihu by oni odporučili čitateľom a priaznivcom portálu Christianitas.sk. Šéf špedície Matej dáva do pozornosti knihu Sv. Augustín – Vyznania. Je presvedčený, že túto knihu by si mal prečítať každý kresťan, keďže ide o osobnú výpoveď jedného z najvýznamnejších učiteľov Cirkvi v dejinách. V predaji ju máme vo výnimočnej zľave 20 %. Kolegyni Veronike sa páčia Mariánske zjavenia modernej doby od autora Mareka Šmída. Autor skúma nedávne prípady zjavení Panny Márie – a to aj na Slovensku.

Telefonistka Anetka odporučila bestseller Levanduľová mafia. S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi od známeho poľského profesora a kňaza Dariusza Oka. Kniha odkrýva skryté homosexuálne kliky vo vnútri katolíckej Cirkvi a patrí k najlepšie predávaným titulom nielen na našich stránkach a teraz je v ponuke so zľavou 5 %. Matejovi Gavlákovi sa v ponuke najviac páčila kniha Z hĺbky srdca, ktorú napísal kardinál Robert Sarah spolu so zosnulým emeritným pápežom Benediktom XVI. V knihe obaja významní preláti vysvetľujú, prečo je pre kňazstvo tak dôležitý celibát. Na publikáciu je aktuálne zľava 20 %.

Kolega účtovník Peter poukázal na nenápadnú, no o to zaujímavejšiu publikáciu Katolícke noviny na úvrati, na ktorej spolupracoval aj kňaz, otec Ján Košiar, ktorý bol aj istý čas vo vrcholných štruktúrach novín. Kniha približuje čitateľom, ako noviny fungovali a opisuje častokrát napäté vzťahy medzi zamestnancami tohto periodika. Kniha je v ponuke so zľavou 43 %. Redaktor Branislav Michalka odporúča knihu Obraňujme vyšší zákon a hnutie LGBTI (zľava 15 %). Publikácia podľa Branislava prináša zaujímavé fakty o dejinách homosexuálneho hnutia, o jeho infiltrácii do kultúry a subkultúry 60. rokov 20. storočia a zároveň prináša katolícku analýzu tejto problematiky.

Dávame do pozornosti aj ďalšie tituly v našom eshope
zdroj: archív Christianitas.sk

Kolegynka Mirka odporúča knižočku s názvom Spovedné zrkadlo – usmernenie k vykonaniu generálnej spovede. Kniha podľa nej pomáha čitateľovi uvedomiť si, ako nedostatočne sa dnes pripravujeme na sviatosť zmierenia. Ide o vskutku dobrý návod na vykonanie riadnej svätej spovede. Kniha je teraz v skvelej zľave 38 %. Kolegovi Milanovi sa páčila kniha Revolúcia a Kontrarevolúcia od Plinia de Oliveiru (zľava 15 %). Autor v nej vychádza z predpokladu nevyhnutnosti dodržiavať Kristov zákon, a to nielen jednotlivcami, ale aj štátmi a všetkými spoločenskými vrstvami. A hoci prvýkrát vyšla ešte v roku 1959, má čo povedať aj dnešnému čitateľovi.

***

Sv. Páter Pio – Sám sebe záhadou
https://www.christianashop.sk/sv–pater-pio-sam-sebe-zahadou/

Tichá ruža ruža mučeníctva – Sv. Filoména
https://www.christianashop.sk/svata-filomena/

Sedembolestná Panna Mária v Slovenských dejinách
https://www.christianashop.sk/sedembolestna-panna-maria/

Druhý vatikánsky koncil
https://www.christianashop.sk/druhy-vatikansky-koncil-doposial-nenapisane-dejiny/

Je čas mlčať a čas hovoriť
https://www.christianashop.sk/kniha-pamati-j–e–mons–jana-sokola/

Dokumenty 10 rokov po
https://www.christianashop.sk/robert-bezak-pravda-o-odvolanom-arcibiskupovi/

Sv. Augustín – Vyznania
https://www.christianashop.sk/sv-augustin-vyznania/

Mariánske zjavenia modernej doby
https://www.christianashop.sk/marianske-zjavenia-modernej-doby/

Levanduľová mafia. S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi
https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

Z hĺbky srdca
https://www.christianashop.sk/sarah-ratzinger-z-hlbky-srdca/

Katolícke noviny na úvrati
https://www.christianashop.sk/katolicke-noviny-a-ich-historia/

Obraňujme vyšší zákon a hnutie LGBTI
https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

Spovedné zrkadlo – usmernenie k vykonaniu generálnej spovede
https://www.christianashop.sk/spovedne-zrkadlo-usmernenie-k-vykonaniu-generalnej-spovede/

Revolúcia a Kontrarevolúcia
https://www.christianashop.sk/prof–plinio-oliveira-revolucia-a-kontrarevolucia/

MG

Ilustračný fotomateriál, zdroj – archív Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne