Matka Miriam: „V prípade povinného očkovania si musíme navzájom pomáhať!“ - Christianitas

Matka Miriam: „V prípade povinného očkovania si musíme navzájom pomáhať!“


20. decembra 2021
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Americké súdy dali v piatok v noci východoamerického času zelenú Bidenovmu povinnému očkovaniu zamestnancov veľkých firiem. Súd svoje rozhodnutie zdôvodnil vskutku zaujímavo:

Uznajúc, že „starý normálny život“ sa nevráti, zamestnávatelia a zamestnanci hľadajú nové modely (fungovania).“

Povinnosť očkovania má v USA začať platiť už od 4. januára a firmám hrozia až totalitne vysoké pokuty: od 13-tisíc dolárov po takmer 140-tisíc dolárov za „opakované porušenia nariadení“.

Keďže hrozba povinného očkovania visí nad USA – rovnako ako aj nad naším Slovenskom – už dlhšiu dobu, matka Miriam, benediktínska mníška spolupracujúca s portálom LifeSiteNews, urobila jeden zo svojich pravidelných podcastov aj na túto tému. Matka Miriam je toho názoru, že keďže vakcíny boli urobené z, či testované na potratených deťoch, je to morálne zlo. Pokračuje a hovorí, že viaceré informácie, ktoré sa ohľadom vakcín dostali na povrch, sú „mimoriadne desivé“. V celej záležitosti rovnako tak vníma snahy o totalitnú kontrolu a spomína aj zdravotné problémy niektorých ľudí po zaočkovaní.

Matka Miriam sa ďalej necháva počuť, že vakcinácia detí týmito vakcínami je „čisté zlo“ a dodáva: „hovorím vám – neopovažujte sa dať vakcinovať svoje deti“. Pokračuje:

Je mi jedno, čo nariaďuje vláda. Vezmite ich domov a ochráňte ich. Odhláste ich zo školy. Toto je absolútne zlo.“

Benediktínka ďalej radí, aby ľudia privádzali svoje rodiny domov, žili a vyučovali vieru, a dôverovali Bohu. „To je jediná ochrana.

Ak vás vyhodia z práce, pretože ste sa do konca tohto roka nedali zaočkovať, tak nech sa tak udeje – nech vás vyhodia. Choďte a založte si v takom prípade vlastné podnikanie. Opravujte počítače, vyrábajte ručné výrobky, upratujte po domoch, robte, čo viete, choďte k susedom a povedzte im, že toto je teraz vaša práca.

Matka Miriam priznáva, že pred mnohými rokmi aj ona sama chodievala upratovať po domoch a dodáva, že to „nebola tá najhoršia vec na svete. Potrebovali sme peniaze, tak sme chodievali upratovať.“ Upozorňuje tiež, že v jej mladých rokoch takýmto spôsobom žili úplne všetci – každý každému pomáhal – ženy umývali, muži opravovali chladničky.

Možno je v susedstve nejaká žena, ktorá vyučuje deti. Tak ju požiadajte, aby vyučovala aj to vaše. Robte koláče; naučte sa niečo robiť. Možno aj vy môžete začať vyučovať – tak pozvite deti z celého susedstva.

Pokračuje:

Musíme sa spojiť a (spoločne) odporovať zlu vo svete. Nevzdávať sa za žiadnu cenu. A musíme tiež chrániť jeden druhého a rásť ako silní katolíci,“ dodáva vo svojom podcaste matka Miriam.

MG

Zdroj: LifeSiteNews, titulný obrázok – youtube.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!