Kardinál Müller: „Chcú nás premeniť na biomasu, dav začipovaných robotov!“ - Christianitas

Kardinál Müller: „Chcú nás premeniť na biomasu, dav začipovaných robotov!“


20. septembra 2022
  Krátke správy

Cieľom globalistov je zredukovať 99 % svetovej populácie na biomasu, ľudskú surovinu, dav mikročipovaných robotov, ktorí budú mať hodnotu len ako nástroje na udržanie systému vykorisťovania,“ – to sú slová kardinála Gerharda Müllera, vyslovené v rozhovore o budovaní nového svetového poriadku pre rakúsky portál Kath.net.

Zdroj: wikimedia commons

Historická skúsenosť nám ukazuje, že každý pokus dať svetu poriadok v súlade s ľudským chápaním a ľudskou mocou vedie bez výnimky ku katastrofe. Nemusíme chodiť ďaleko do histórie. Kolonializmus a imperializmus 19. storočia, totalitné systémy národno-socialistickej moci, japonské veľmocenské myslenie, leninsko-stalinský komunizmus a napokon všetky diktatúry malých štátov v Južnej Amerike, Ázii a Afrike… To všetko dokazuje, že siahanie po svetovej moci, teda budovanie nového svetového poriadku, je výsledkom diabolsko-deštruktívneho myslenia, a nie teologického myslenia,“ povedal kardinál.

Program nového svetového poriadku, ktorý predpokladá totálnu ekonomizáciu človeka, v ktorom úlohou samozvaných finančných a politických elít je myslieť a udávať smer, sa môže uskutočniť za cenu odľudštenia más. Človek sa stáva biologickou surovinou, vybavenou počítačom v totálnej informačnej sieti. Už neexistuje osoba, neexistuje nesmrteľnosť duše, neexistuje živá bytosť so srdcom a rozumom, citlivosťou a slobodnou vôľou. Zostáva len konštrukt bez vlasti a bez nádeje,“ dodal kardinál.

Znamená to zredukovať 99 % svetovej populácie na začipovanú biomasu, na ľudský materiál alebo skupinu spotrebiteľov, na roboty. Ľudské bytosti tu majú hodnotu (chápanú ekonomicky, nie morálne), pokiaľ prispievajú k existencii tohto systému nadvlády a vykorisťovania a pokiaľ v ňom fungujú,“ uviedol ďalej hierarcha.

S odkazom na publikáciu Štvrtá priemyselná revolúcia od Klausa Schwaba a Nicholasa Davisa z roku 2016 poukázal na to, že globalisti dokonca hovoria o implantovaní zariadení do našich mozgov, ktoré budú schopné čítať naše myšlienky a ovplyvňovať naše správanie.

Kardinál poukázal na to, že Hannah Arendtová dobre a výstižne vystihla korene tohto ideologického prúdu: keď človek prestane veriť, že Boh je jeho stvoriteľ a sudca, potom všetko (sic) je dovolené. Podľa kardinála sa síce od 17. storočia objavujú pokusy o vytvorenie ateistickej, evolučno-materialistickej etiky, ale sú odsúdené na neúspech, pretože morálka existuje len vtedy, keď človek vie, že sa musí zodpovedať Bohu.

MH

Zdroj: Kath.net, ilustračná fotografia – wikimedia commons


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Sv. Barbora, panna a mučenica

Katolícka škola v Nemšovej – ďalší kamienok v mozaike proticirkevnej kampane na Slovensku?

Nezvyčajní svätí patróni: Majú ich alkoholici, odsúdení na smrť, ba dokonca aj ľudia nachádzajúci sa vo výťahu. Viete, komu pomáha svätá Bibiána?

Môže v strednej Európe vzniknúť katolícky superštát?