Dúhový pochod vo Varšave: Odprosujme Ježiša za hrubé urážky Eucharistie! - Christianitas

Dúhový pochod vo Varšave: Odprosujme Ježiša za hrubé urážky Eucharistie!


28. júna 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Počas minulého víkendu sa vo Varšave konal dúhový Gay Pride. Okrem okázalého predvádzania LGBT propagandy došlo aj k šokujúcemu útoku na Eucharistiu a najsvätejšie tajomstvá katolíckej viery. Prosme spoločne nášho Spasiteľa o odpustenie…

Jeden z účastníkov „Prideu“, teda „pochodu pýchy“, tvrdí, že to bola „skutočná oslava priateľstva a lásky spojená s odkazom, nech každý žije ako sám chce“. Keď sme si však pozreli fotografie z tohto podujatia, neverili sme vlastným očiam. My sme tam totiž žiadnu lásku a priateľstvo nevideli. Zaznamenali sme však vulgárne poníženie najsvätejších tajomstiev katolíckej viery a výsmech našej Cirkvi a kňazom.

Čoraz viac podobných nenávistných prejavov sa opakuje na dúhových pochodoch po celom svete bez toho, aby im organizátori venovali pozornosť, alebo sa za to veriacim ľuďom ospravedlnili. Z útokov na Eucharistiu, Pannu Máriu či kostoly sa skrátka stáva obľúbená „zábava“ dúhových komunít.

Keďže však počas „pochodu pýchy“ vo Varšave sa odohrali udalosti, ktoré hrubým spôsobom zneuctili Eucharistiu, pripájame sa k výzve poľskej komunity Máriiných bojovníkov a prosíme aj našich čitateľov, aby spolu s nami odprosovali Ježiša za všetky hriechy a rúhania, ktoré na tomto pochode musel vytrpieť.

Obetujme spoločne na tejto úmysel svätý ruženec, korunku k Božiemu milosrdenstvu alebo hodinu adorácie pred Najsvätejšou Sviatosťou oltárnou.

MM

Zdroj: Facebook Wojownicy Maryi


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!