Českí liberáli útočia na rodinu: „Prolife spolky“ vraj podporuje Kremeľ - Christianitas

Českí liberáli útočia na rodinu: „Prolife spolky“ vraj podporuje Kremeľ


13. júna 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Útoky na rodinu a prolife aktivistov pribúdajú nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Cieľom je aktuálne Aliancia za rodinu a dôvodom je ich boj proti potratom a snaha zastaviť manželstvá „pre všetkých“. Novinkou je, že liberáli na svoje nepodložené útoky využili momentálne veľmi populárnu „ruskú“ kartu.

Počas nedávnej televíznej debaty na CNN Prima News bolo poriadne horúco. Riešili sa najprv „manželstvá pre všetkých“, ktoré chcú v Českej republike niektorí liberálni politici presadiť. A to aj napriek tomu, že podpora verejnosti k takémuto kroku klesá. Na rozdiel od Slovenska, v Českej republike sa do televíznych debát neboja pozývať predstaviteľov „opozície“, a preto pred kamerami diskutovali Jan Gregor z Aliancie za rodinu a členka Snemovne Olga Richterová.

Diváci si vypočuli naozaj zaujímavé argumenty. Kým Gregor pripomenul, že biologická realita je daná a dieťa môže vzniknúť len zo spojenia muža a ženy, Richterová si myslí, že táto teória patrí do stredoveku. Gregor spomenul kauzu, o ktorej vás informoval aj portál Christianitas.sk v tomto článku o tom, ako sa Praha stala centrom obchodu s deťmi. Richterová na to odpovedala, že Aliancia za rodinu je Putinovým hlasom v Európe.

A to je argument, pri ktorom neostáva iné, len sa obrátiť na súd. A Aliancia za rodinu to aj má v pláne. Nie je totiž možné, že ak v dnešnej dobe pri debate o právach nenarodeného dieťaťa nemáte argumenty, tak stačí, aby ste oponenta obvinili z toho, že ho podporuje Rusko a vec je vybavená.

Žiaľ, situácia je taká, že Richterová, ktorej počas diskusie dochádzali slová, namiesto obhajoby svojich postojov zvolila jednoduchšiu cestu a zaútočila na financovanie nielen českej Aliancie za rodinu, ale aj jej sesterských organizácií v celej Európe. Podľa jej vyhlásenia prolife „spolky“ podporuje Kremeľ. K jej slovám sa pridala aj ministerka Helena Langšádlová, ktorá tvrdí, že Aliancia sa uchyľuje k nenávistným prejavom.

A údajným nenávistným prejavom všetkým proliferov má byť – ako inak – náš spoločný boj za práva nenarodených detí…

MM

Zdroj: parlamentnilisty.cz, Aliance pro rodinu, titulný obrázok – pixabay.com

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Otec Marian Kuffa, farár zo Žakoviec a veľký bojovník za život nenarodených detí, napísal predslov ku knihe poľskej novinárky Doroty Łosiewiczovej Život je zázrak, zachytávajúcej desať povzbudivých príbehov zo života ľudí 21. storočia.

Knihu si možno objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/zivot-je-zazrak-s-prihovorom-otca-kuffu/

***

Dariusz Žuk-Olszewski prináša vo svojej knihe Licencia na zabíjanie odhalenie, ako a kde v histórii vznikla myšlienka umelých potratov, prečo bola v jednotlivých krajinách tak prudko podporovaná a kto boli protagonistky tejto ideológie.

Dozvieme sa, že podpora umelých potratov vôbec nie je šírením myšlienky tzv. „slobodnej voľby“. V skutočnosti ide o manipuláciu s jednotlivcami s jediným záujmom, a tým je finančný prospech.

Knihu si možno objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/licencia-na-zabijanie/

***


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!