Ako dúhové iniciatívy klamú. Pardon, nekorektné slovo. Informujú neúplne… - Christianitas

Ako dúhové iniciatívy klamú. Pardon, nekorektné slovo. Informujú neúplne…

Mária Magotsová
17. júna 2022
  Spoločnosť  


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Pamätáte si, ako dúhoví aktivisti a liberáli oslavovali, keď mal pápež František údajne schváliť zväzky homosexuálov? Nikdy nič také nepovedal, ale propaganda LGBT to z jeho slov „vycítila“ a celý svet zaplavili „overené“ správy o „revolúcii“ v Cirkvi. Nie je to však jediné klamstvo, ktoré sa verejnosti z ich strany podsunulo. Dokonca aj lesbická novinárka Masha Gessenová už verejne priznala, že pre LGBT komunitu je klamstvo prostriedok ako spoločnosti vnútiť ich „životný štýl“ a úplne rozvrátiť tradičné hodnoty.

Zdroj: pixabay.com

Americká publicistka a aktivistka LGBT komunity Gessenová pred časom v jednom interview v rádiu bez problémov priznala, že homosexuálni aktivisti vedome klamú a dokonca vyhlásila, že im vlastne nejde o prístup k manželstvu ako k inštitúcii. Oni ho chcú jednoducho zničiť.

Bojovať za gay manželstvá si v podstate vyžaduje klamať o tom, čo v skutočnosti s manželstvom urobíme, keď sa k nemu dostaneme – klameme, ak tvrdíme, že inštitúcia manželstva sa takto nezmení,“ vyhlásila lesbická publicistka.

Nemyslím si, žeby vôbec manželstvo malo existovať… Keď som spoznala svoju partnerku, práve porodila svoje dieťa, a biologickým otcom jej dieťaťa je môj brat. Ďalej, biologický otec mojej dcéry je muž, ktorý teraz žije v Rusku, a môj adoptívny syn ho tiež považuje za otca. Čiže piati rodičia troch detí. A naozaj, rada by som žila v takom právnom systéme, ktorý by reflektoval tieto skutočnosti. Lenže to nie je kompatibilné s inštitúciou manželstva,“ šokovala verejnosť Gessenová, ktorej slová potvrdzujú aj štatistiky.

Jedno klamstvo za druhým

V Holandsku sa sobáši len 12 % homosexuálov v porovnaní s 86 % heterosexuálnych párov, aj keď im legislatíva sobáš bez problémov umožňuje. V Kalifornii od roku 2008, kedy sa zmenil zákon o manželstve homosexuálov, využilo šancu zosobášiť sa menej než 20 % homosexuálnych párov. Už dlhší čas aktivisti z radov prolife a obhajcov prirodzeného manželstva poukazujú na to, že skutočne za požiadavkami LGBT organizácií nie je manželská rovnosť, ale úplná eliminácia tradičných hodnôt v našej, kedysi kresťanskej spoločnosti, vrátane inštitútu manželstva. A tak teda jedno klamstvo za druhým pekne pomaly ovplyvňuje celý koncept doterajšieho fungovania spoločnosti. Pretože len samotné uzákonenie „homosexuálnych manželstiev“, ako sme už vysvetlili, nie je cieľ.

Zdroj: pixabay.com

Ovplyvňujú najmä deti

Dôkazom toho je aj neslávna snaha o manipuláciu zo strany Amerického homosexuálneho speváckeho zboru z mesta San Francisco. Ten zverejnil videoklip, kde sa hovorí o potrebe konvertovať cudzie deti v duchu agendy LGBT – pomaly a kúsok po kúsku.

Konvertujeme vaše deti. Deje sa to kúsok po kúsku. Ticho a jemne. A sotva si to všimneš… Je nám to jedno. Konvertujeme vaše deti,“ odkázali speváci s tým, že chcú ovplyvniť všetky deti na svete a nikto pred nimi neutečie. Po kritike zo strany zdesených rodičov síce povedali, že to bola len satira, ale… ešte tomu niekto uverí?

Rímskokatolícky „teológ“ v denníku Sme

S verejnou mienkou kvôli pretláčaniu LGBT propagandy a nenávisti voči Cirkvi sa však nemanipuluje len v zahraničí. Napríklad aj denník Sme zverejnil medzi komentármi na svojom webe názor istého Štefana Šrobára, o ktorom tvrdí, že je teológ. Článok prebrala dúhová Iniciatíva Inakosť, ktorá pri predstavovaní autora k slovu teológ pridala aj prídavné meno – „rímskokatolícky“. Na prvý pohľad môže mať teda bežný čitateľ dojem, že nasledujúce riadky nepísal nejaký pomýlený laik, ale rímskokatolícky kňaz. Jeho slová sa zdieľali na sociálnych sieťach a pod príspevkom sa medzi liberálmi búrlivo diskutuje o tom, aké je skvelé, že sú v Cirkvi aj takíto „teológovia“.

Registrované partnerstvo osôb rovnakého pohlavia v žiadnom smere neohrozuje „tradičnú“ rodinu ani hodnoty, ktorými sa riadi spoločnosť,“ píše údajne teológ Štefan Šrobár a dodáva:

V biblických textoch niet žiadnej výslovnej zmienky o homosexualite.“

Neostáva nám iné, len veriť, že takáto teológia sa na UK nevyučuje, pretože autorka tohto textu síce teológiu neštudovala, ale v Biblii si pre istotu niekoľkokrát overila, že Nesmieš obcovať s mužom, ako sa obcuje so ženou. To je ohavnosť (Lv 18,22), alebo známy výrok svätého Pavla v jeho Prvom liste Korinťanom: „Nemýľte sa! Ani smilníci ani modloslužobníci, cudzoložníci, rozkošníci ani súložníci mužov, zlodeji ani chamtivci, opilci, utŕhači ani lupiči nebudú dedičmi Božieho kráľovstva.“

Zdroj: pixabay.com

Priznali tendenčnosť pri používaní pojmov

Podobné slovné spojenia, ktoré sa snažia zvolením vhodných slov ukázať pravdu v inom svetle, alebo ukázať priamo katolícku Cirkev v zlom svetle, nevidíme len pri LGBT téme, ale aj pri ochrane života. Ako inak by sa potrat, umelé ukončenie tehotenstva, mohol všeobecne nazývať umelým prerušením tehotenstva? Lebo veď tu nejde o žiadne prerušenie. Tu ide o definitívny koniec. O smrť. Alebo pojem „asistovaná samovražda“. Vraj to nie je to isté čo eutanázia, pretože tu si chorý človek sám podá usmrcujúce lieky… Vnímate to klamstvo? Ako sa vďaka pár slovíčkam úplne zmení význam nejakej veci alebo udalosti?

Boris Dittrich, Holanďan, ktorý je považovaný za otca hnutia za homosexuálne manželstvá, pre francúzske homosexuálne periodikum Yagg povedal, že najlepšia cesta, ako získať na svoju stranu verejnosť pri zničení tradičného manželstva, je tendenčne operovať s pojmami „princíp rovnosti“ alebo „nediskriminácia“.

Pomalá cesta bola psychologicky lepšia, publikum nebolo pripravené hneď akceptovať návrhy homosexuálnych manželstiev, začali sme teda od registrovaných partnerstiev,“ priznal Dittrich, ktorý tak úplne jasne odkryl manipuláciu a vyložené klamstvá hnutí, ktoré sa snažia o potlačenie tradičnej rodiny a presadzovanie jej nových, neprirodzených foriem.

Zdroj: lifesitenews.sk
https://www.christianitas.sk/dnes-presadzuju-potraty-zajtra-budu-presadzovat-eutanaziu/
https://www.christianitas.sk/ordo-iuris-odhaluje-klamstva-lgbt-komunity-iniciuje-prve-sudne-procesy/
https://www.christianitas.sk/duhova-pliaga-ideologia-lgbt-a-neomarxizmus-i/

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Knihu je možné si objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

***


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!