Útok na čierneho politika, ktorý BLM netrápi


25. septembra 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Liberálny politik Gavin Newsom zostane guvernérom štátu Kalifornia. Jeho odporcovia prehrali referendum o jeho odvolaní, vyhlásenom o. i. kvôli vysokým daniam, bezdomovectvu a škandálu, ktorý vypukol, keď sa Newsom zúčastnil na narodeninovej oslave, hoci jeho vlastná administratíva takéto stretnutia zakázala kvôli pandémii.

Bieleho demokrata podporili aj prezident Joe Biden, Barack Obama a socialista Bernie Sanders. S výzvou na odvolanie guvernéra prišiel konzervatívny publicista Larry Elder, z ktorého ľavicová a rovnostárska komunita dúhovej lásky urobila hrozného pravicového extrémistu. Keď sa 69-ročný Elder, doktor práva, ktorý získal Zlatú medailu Kongresu a je známy tým, že je jedným z prvých čiernych vojakov v americkej námornej pechote, stal jedným z kandidátov, ktorí sa uchádzali o post guvernéra Kalifornie, rýchlo ho nazvali „čiernou tvárou bielej nadradenosti“. Prečo? Elder je totiž zástancom zákazu potratov a odporcom rodovej ideológie.

Taktiež nechce byť nazývaný Afroameričanom, pretože ani on, ani jeho príbuzní nikdy neboli v Afrike. Na rozdiel od iných černochov však Elder môže byť beztrestne napadnutý za denného svetla bez obáv z reakcie polície, štátnych orgánov a ešte viac bez strachu z protestov neomarxistickej organizácie Black Lives Matter. Ľavicoví aktivisti mlčali, keď na pravicového černošského kandidáta biela žena v gorilej maske za prítomnosti médií hádzala vajcia a verejne mu vulgárne nadávala. Vtedy nikto nekričal o systémovom rasizme či o zločinoch z nenávisti. Zdá sa teda, že v Spojených štátoch bieli môžu čiernych slobodne biť a urážať, ak majú „nesprávne názory“…

MH

Zdroj: foxnews.com, dorzeczy.pl, titulný obrázok – Flickr


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!