USA: Vyšetrovanie prezidentských volieb začína preukazovať možné podvody Demokratov


13. júna 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Napriek tomu, že sa pre európske médiá nad americkými prezidentskými voľbami zavrela voda a obavy konzervatívcov z ich manipulovania a podvodov v prospech Joea Bidena sa už nevyskytujú ani v liberálnej hitparáde „konšpiračných hoaxov“, vyšetrovanie v štáte Georgia pokračuje a nevyzerá pre Demokratov príliš povzbudivo. Obavy z možného potvrdenia podvodu vyjadrujú už aj niektorí členovia demokratického tábora.

V žalobe, ktorá sa zameriava na nezrovnalosti v meste Atlanta, okres Fulton, a mali sa odohrať v Atlante State Farm Arena (Atlantskej štátnej farmárskej aréne), kde prebiehali voľby, sa uvádza čestné svedectvo niekoľkých volebných pozorovateľov, ktorí tvrdia, že pozorovali tisíce neštandardných hlasovacích lístkov, ktoré boli dopredu označené voľbou za Joea Bidena. V správe Real Clear Investigations (RCI) zo začiatku týždňa sa uvádza, že tieto čestné vyhlásenia donútili sudcu Najvyššieho súdu Henryho Briana Amera, podporovateľa Demokratov, k nariadeniu kontroly. Rozhodol, že sa môže uskutočniť analýza viac ako 145 000 hlasovacích lístkov, ktoré nepochádzali z okresu Fulton (boli doručené poštou), ako to požadovali žalobcovia v súdnom spore voličov Georgie proti volebným podvodom.

Na budúci týždeň sú naplánované výpovede najmenej štyroch volebných pracovníkov. Patrí k nim aj Ruby Freeman a jeho dcéra Wandrea Mossová, ktorí pracovali na sčítavaní. Bolo im nariadené, že majú predložiť všetky texty, e-mali a správy, ktoré napísali a týkajú sa prezidentských volieb z roku 2020.

Susan Voylesová, manažérka pre prieskum verejnej mienky, ktorá pomáhala v novembri 2020 pri prepočítavaní volebných lístkov v Atlante, prisahala pod trestom krivej prísahy, že bola očitým svedkom balíka vopred označených volebných lístkov s Bidenovým menom. Všetky tieto lístky mali podľa nej neobvykle jednotnú štruktúru zakrúžkovania a v krúžku boli mierne „zahmlené“ do biela: „Každý krúžok bol úplne rovnaký. Nikdy som nič také, za 20 rokov mojich skúseností, nevidela. Podľa môjho odhadu pri skúmaní týchto lístkov, predstavovalo 98 % hlasov z nich voľbu Josepha Bidena.“

Ďalším svedkom je Robin Hall, certifikovaný pozorovateľ sčítavania, ktorý uviedol, že políčka vyplnené na hlasovacích lístkoch zaslaných poštou, boli „dokonale vyplnené, akoby boli predtlačené s vybraným kandidátom na prezidenta“. Tým kandidátom bol podľa neho na všetkých takýchto lístkoch Joe Biden.

Rovnaký postreh mala aj Barbara Hartmanová: „Väčšina poštových lístkov, ktoré som skontrolovala, obsahovali podozrivo čierne, dokonale zakrúžkované značky v prospech Bidena.“ Hlasovacie lístky podľa nej vyzerali, akoby prišli z čerstvo vytlačeného balíka. Žiaden z dlhoročných pracovníkov si nevie inak vysvetliť tieto okolnosti, než ako podvod.

Pochybnosti začínajú vyjadrovať aj priaznivci Demokratov. Registrovaný demokrat Carlos Silva vyhlásil, že bol svedkom takýchto lístkov v prospech Bidena. Rovnaké pozorovanie potvrdila sčítavacia pracovníčka Mayra Romerová, ktorá je tiež demokratkou.

Okresy Fulton a Cobb, v ktorých sa Biden spoliehal na zvýšenie volebnej účasti, dostali minulý rok milióny dolárov zo súkromných finančných zdrojov od skupín podporovaných generálnym riaditeľom Facebooku Markom Zuckerbergom. Išlo o sumu približne 51 miliónov dolárov.

BM

Zdroj: Life Site News, titulný obrázok – wikimedia commons

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!