Tucker Carlson si všíma bizarné požiare a nehody v závodoch na spracovanie potravín po celých USA - Christianitas

Tucker Carlson si všíma bizarné požiare a nehody v závodoch na spracovanie potravín po celých USA


28. apríla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

22. apríla poukázal Tucker Carlson vo svojej pravidelnej večernej show na stanici Fox News na sériu požiarov, explózií a nebezpečných nehôd, ktoré sa v poslednom čase udiali vo viacerých veľkých závodoch na spracovanie potravín po celých Spojených štátoch. V jednom týždni sa dokonca až dvakrát stalo, že na nejaký potravinársky závod spadlo lietadlo. T. Carlson:

Zrejme lietadlo spadlo na závod General Mills v Covingtone v štáte Georgia. Horelo tam údajne šesť traktorov-ťahačov. Toto je druhýkrát za týždeň, čo sa niečo také stalo, 14. apríla sa lietadlo zrútilo na spracovateľský závod Gem State vo východnom Idahu. Čo sa tu deje?“

Celé je to čím ďalej, tým bizarnejšie. Zdá sa, akoby závody na spracovanie potravín horeli po celej krajine.“

Ako hosťa mal Tucker Carlson vo svojej relácii Jasona Rantza, konzervatívny hlas v liberálnom Seattli. Rantz poznamenal, že zvyčajne, keď počujete o požiari podniku, pomyslíte si, že „nehody sa stávajú“, ale pokračoval:

Keď je zničených alebo vážne poškodených viac ako tucet závodov na spracovanie potravín a skladov potravín len za posledných pár týždňov, v čase, keď sú zásoby potravín už značne stenčené, je to zjavne podozrivé a mohlo by to viesť k vážnemu nedostatku potravín.

Rozhlasový moderátor tiež zdôraznil, že niektoré závody postihnuté katastrofou, sú „naozaj významné“ a nie všetky boli len malými spracovateľmi s obmedzeným dosahom. J. Rantz priznal T. Carlsonovi, že policajné autority na jednotlivých incidentoch nenašli nič zvláštne, avšak jedným dychom dodal:

Tak či tak, bude to mať značné dopady na našu dostupnosť k potravinám.

Po havárii lietadla v závode General Mills v Georgii minulý štvrtok zverejnil denník Western Standard zoznam viac ako tuctu veľkých katastrof v závodoch na spracovanie potravín, ku ktorým došlo od konca minulého roka v USA a Kanade.

Takto boli od júna 2021 požiarmi zničené potravinové závody a sklady v Oregone, Kalifornii, New Hampshire, Portlande, Arkansase, Maine, Wisconsine, Indiane, Louisiane, Colorade, Georgii a na rôznych miestach Kanady. Obsiahlu reportáž o týchto incidentoch priniesol portál Western Standard Online (https://westernstandardonline.com/2022/04/exclusive-food-shortages-magnified-by-string-of-destroyed-food-processing-facilities/).

Noviny tiež citovali Davida Clementa, manažéra pre záležitosti Severnej Ameriky v Consumer Choice Centre, ktorý povedal, že tieto katastrofy budú mať pravdepodobne nemalý vplyv na potravinové reťazce a možno aj na ceny potravín.

MG

Zdroj: patriotproject.com, titulný obrázok – flickr.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Prečo katolík nemôže za žiadnych okolností schvaľovať LGBT hnutie a komunity

Nominalizmus a jeho důsledky – VII

Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega!

Svätý Mikuláš čaká na našu pomoc!