Tehotný muž: Tvár novej kampane Calvina Kleina ku Dňu matiek - Christianitas

Tehotný muž: Tvár novej kampane Calvina Kleina ku Dňu matiek


14. mája 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Ako najlepšie osláviť Deň matiek? Predviedla nám to módna značka Calvin Klein. Odštartovala totiž novú kampaň – v hlavnej úlohe s tehotným transrodovým mužom.

Calvin Klein, pariaci od roku 1968 medzi najvýznamnejšie módne domy na svete, sa zrejme pod tlakom LGBT propagandy rozhodol „ísť s dobou“ a na propagáciu svojej novej kolekcie oblečenia využil Roberta Beteho. Tehotného transrodového muža, ktorého nafotili aj s jeho partnerkou Erikou, aktuálne ženou, kedysi mužom.

Je nám jasné, že v spleti týchto nových pojmov sa spomínané veci ťažko chápu, a preto to vysvetlíme jednoduchšie. Robert bol kedysi ženou, ale podstúpil liečbu, aby sa stal mužom. Nechal si však ženské orgány, ktoré mu umožňujú vynosiť dieťa. Erika je bývalý muž, dnes už žena. Práve tento párik, údajne na oslavu Dňa matiek, nafotila jedna z najslávnejších módnych značiek sveta, aby „vzdala poctu matkám a ukázala rôzne aspekty materstva“.

Smutné je, že na sociálnej sieti získali fotky tehotného Roberta v bielizni Calvin Klein v krátkej dobe viac ako 30 000 „lajkov“ a dozvedeli sme sa tiež, že práve toto je vlastne veľmi pokrokové, pretože tehotný Robert upozorňuje na to, aké „menšiny“ máme medzi sebou a že tieto „menšiny“ chcú mať v spoločnosti svoj hlas.

Akceptujeme toto divadlo?

Určite ste si už všimli, že aktuálnou fázou sexuálnej revolúcie je transgender agenda, ktorá sa začala presadzovať okamžite po zavedení „manželstva“ pre osoby rovnakého pohlavia. A ak by sa vám zdala nová kampaň Calvina Kleina už naozaj za hranicou toho, čo je prirodzené a čo nie, tak si dávajte dobrý pozor. Transgender aktivisti na celom svete sa totiž snažia donútiť vlády, aby uznali, financovali a zákonom chránili ich „deklarovaný stav“ a trestali tých, ktorí celé toto divadlo odmietnu akceptovať.

Prečo je práve transgenderizmus najhorším nepriateľom rodiny, sme písali v tomto článku. Okrem toho sekularizmom uprednostňovaná transgenderová ideológia môže rozpútať ten najhorší druh náboženského prenasledovania, pretože je už malým deťom natláčaná do hláv a vnucuje im zvrátené predstavy. Tí, ktorí sa proti tomu stavajú, sú terčom útokov zo strany tohto nového náboženstva rovnosti, nútiaceho deti zúčastňovať sa „tréningov citlivosti“ a rodovej indoktrinácie. Tí, ktorí toto presadzujú – či si to uvedomujú alebo nie – sú de facto služobníkmi nového náboženstva.

MM

Zdroj: Calvin Klein, americanjournal.news, Christianitas, ilustračný titulný obrázok – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Filmy a seriály, ktoré ukazujú, že viera má čo ponúknuť

V tejto chvíli sa už celkom zjavne zdá, že Cirkev môže zachrániť azda len… návrat k tradičnej liturgii

Evanjelizácia dnes alebo päť otázok, na ktoré treba dať odpoveď najprv

Epidémia nekritickosti a jej dôsledky (1. časť)