Švédske knižnice organizujú hodiny maznania malých detí a transvestitov - Christianitas

Švédske knižnice organizujú hodiny maznania malých detí a transvestitov


22. novembra 2022
  Krátke správy

Čo za rodičov sem dá svoje dieťa? Čudovali sme sa už pri minulej správe o tom, že v Berlíne sa otvárajú dve homosexuálne škôlky. To sme však ešte nevedeli, čo sa deje v mimoriadne progresívnom Švédsku!

Ilustračný obrázok, zdroj: fb Stadsbiblioteket i Malmö

V knižniciach po celej krajine sa rozbehla akcia s názvom Maznanie s drag queen, ktorá sa verejnosti predkladá ako akcia pre rodiny s deťmi na podporu čítania, tolerancie a inklúzie.

Len vysvetlíme našim nekultúrnym a veci neznalým čitateľom, že pod pojmom „drag gueen“ sa tu chápe muž oblečený do ženských šiat, samozrejme s mejkapom, parochňou, falošnými mihalnicami a pod., imitujúci ženu, často inej ako heterosexuálnej orientácie.

Podstatou celej akcie je, že počas vyhradených hodín sa v knižniciach títo muži hrajú s malými deťmi, tancujú spolu a „skúmajú sexuálne témy“. Podľa slov riaditeľky jednej z knižníc v meste Malmö si tu tieto „drag queens“ pozývajú každých pár mesiacov už niekoľko rokov a vníma to ako prospešné podujatie.

Inšpirovali sa vraj v USA, kde tieto akcie organizujú už od roku 2015 a ich cieľom je „hravou formou zmeniť tradičné ponímanie sexuality“. Inými slovami povedané – zmiasť malé deti natoľko, aby sa pridali k LGBT komunite.

Nie každý rodič je však z podobných podujatí nadšený a ako informoval švédsky rozhlas, jedna z knižníc bola nútená maznanie s „drag gueens“ zrušiť kvôli vyhrážkam na sociálnej sieti.

Riaditeľka knižnice v Malmö sa však nezľakla, akciu nezrušila, ale na podujatie pre deti vo veku 2 až 7 rokov prizvala radšej ochranku.

MM

Zdroj: The Guardian, ilustračný obrázok, zdroj – fb Stadsbiblioteket i Malmö


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Byzantský mystik Gregor Palama vo svetle katolíckej viery (Druhá časť)

Nominalizmus a jeho důsledky – VI

Slovenský konzervativizmus už nepotrebuje diskusie, potrebuje kontrarevolúciu

Katolícky ateizmus – najnebezpečnejšia forma modernizmu?