Spolok sv. Vojtecha predstavil na Advent nové knihy


4. decembra 2020
  Krátke správy - Cirkev

Spolok svätého Vojtecha pripravil na tohtoročný Advent nové vydanie Nového zákona v strednom formáte. Ivan Šulík, riaditeľ Spolku svätého Vojtecha uviedol, že formát knihy je vhodný na každodenné nosenie, vydanie obsahuje tiež poznámkový a vysvetľujúci aparát. Advent je vhodnou príležitosťou na čítanie Svätého písma pre všetkých, aj pre tých, ktorí dosiaľ ešte stále váhajú.

Ďalšou knihou, ktorú Spolok svätého Vojtecha predstavil, je publikácia nitrianskeho biskupa Viliama Judáka s názvom Jezuliatko medzi nami. Po dvoch úspešných publikáciách Jezuliatko prichádza a Jezuliatko opäť prichádza, vychádza tretí diel v predvianočnom čase so sériou zamyslení a pre potechu srdca i duše.

Prvá časť knihy s názvom Kalendárium predstavuje na každý deň jednu z významných postáv Svätého písma, druhú časť knihy tvoria vianočné príbehy, ktoré v každej rodine navodia tú pravú vianočnú atmosféru.

Knihy sú vhodným darčekom pre všetky vekové kategórie.

BK

Zdroj: KBS

PODPORTE NÁS! Pomôže nám každé EURO! Spoločnými silami prebuďme svedomie Slovenska, bojujme za Vieru a hodnoty kresťanskej civilizácie. Bez Vás Christianitas.sk nezvládneme financovať. Ďakujeme!

Bankové spojenie: SK7765000000000020594299