Slovenská tlač naďalej útočí na zosnulého kardinála Pella: Hádajte, kto je na vrchole rebríčka nenávisti voči Cirkvi? - Christianitas

Slovenská tlač naďalej útočí na zosnulého kardinála Pella: Hádajte, kto je na vrchole rebríčka nenávisti voči Cirkvi?


13. januára 2023
  Krátke správy

Liberálna tlač naďalej útočí na zosnulého kardinála Pella. Denník N(enávisť) čitateľom do očí klame a bez hanby uvádza, že „interrupcie boli preňho horšie ako znásilňovanie detí“. A to je len začiatok.

Kard. Pell
zdroj: facebook.com

Len včera nás nahneval bulvárny denník Plus JEDEN DEŇ, ktorý už v titulku zavádzal čitateľov a robil z kardinála Georgea Pella pedofila. Svoje vlastné tvrdenie však poprel v ďalšom texte, keď pripustil, že súd ho zbavil všetkých obvinení. Denník N(enávisť) sa však takouto „drobnosťou“ už nijako netrápi.

Čitateľ, ktorý nemá predplatné tejto liberálnej stoky si prečíta toto: „Bol verný služobník, povedal pápež o zosnulom kardinálovi, pre ktorého boli interrupcie horšie ako znásilňovanie detí.

A v podobnom duchu sa pokračuje ďalej.

Kardinál George Pell strávil trinásť mesiacov vo väzení za znásilnenie dvoch trinásťročných chlapcov. Jeho meno je spojené aj s ututlávaním sexuálnych škandálov iných kňazov… A hoci ututlával sexuálne zneužívanie inými kňazmi v Austrálii a sám strávil 13 mesiacov vo väzení za znásilnenie dvoch 13-ročných chlapcov, pápež František sa o ňom nevyjadroval ako o obludnom a krutom mužovi,“ neuveriteľne drzo píše Denník N(enávisť).

Takýmito vetami sa končí viditeľná časť textu pre návštevníka webu dennikn.sk. Ďalej sa dostanú len predplatitelia. Keďže ale my v redakcii rozhodne tento plátok predplatným nebudeme podporovať, netušíme, či aspoň v jedinej vete „novinári“ spomenuli verdikt austrálskeho Najvyššieho súdu, ktorý rozhodol, že kardinál George Pell bol nespravodlivo obvinený a nespravodlivo uznaný vinným zo sexuálneho zneužívania detí.

Pripomíname preto dôrazne kolegom „novinárom“, že podľa sudcov austrálskeho Najvyššieho súdu obvinenia voči kardinálovi Pellovi boli nespoľahlivé a vykonštruované, pričom prokurátor a obžaloba nepredložili žiaden relevantný dôkaz.

MM

Zdroj: dennikn.sk, ilustračný obrázok, zdroj – facebook.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne