Raper Kanye West: „Celebrity sú kontrolované ľuďmi, ktorí skutočne ovplyvňujú svet“ - Christianitas

Raper Kanye West: „Celebrity sú kontrolované ľuďmi, ktorí skutočne ovplyvňujú svet“


29. novembra 2022
  Krátke správy

Nie je žiadnym tajomstvom, že zvlášť hollywoodske celebrity rady a často propagujú progresivistickú politickú agendu, mimoriadne škodlivý životný štýl, či sa vysmievajú z kresťanstva ako niečoho „zastaraného“. Videoklipy na „Óčku“ sa pre svoj sexuálny až akýsi kvázi-satanistický štýl prakticky nedajú pozerať. Prapodivné sú aj filmy, ktoré sa natáčajú. Na to, že homo-témy sú už aj v Disneyovkách, sme si už takmer zvykli, ale prehltnúť najnovší film režiséra Luca Guadagnina s názvom „Bones and All“ – o dvoch mladých zamilovaných kanibaloch (čítate správne!) – bude zase o čosi ťažšie. Ale celebrity na čele s vychádzajúcou francúzskou hviezdou Timothéeom Chalametom nakoniec predajú aj to.

Kanye West
zdroj: hit-channel.com

Možno také tieto „celebrity“ naozaj sú – morálne rozpustené a dekadentné (a tiež vražedné). Ale možno je ich správanie a vystupovanie niekým „kontrolované“. Niečo také totiž naznačil americký raper a v posledných rokoch vskutku „neposlušná celebrita“ – Kanye West. Informoval o tom portál sportskeeda.com/pop-culture, ktorý sa venuje výlučne práve pop kultúre a rozhodne nie nejakým konšpiračným teóriám.

Kanye je protestantský kresťan a zdá sa, že už má pozadia hudobného priemyslu plné zuby. Keď 26. novembra vychádzal zo svojho protestantského kostola, obklopila ho skupinka miestnych novinárov. Spevák hovoril o tom, ako málo celebrít odsúdilo Balenciagu v súvislosti s ich najnovšou kampaňou, ktorá sa stretla so silným odporom ľudí z celého sveta pre jej zjavne pedofilné pozadie, o čom sme informovali aj na našom portáli.

Nikto nerozpráva o situácii ohľadom Balenciagy,“ posťažoval sa West a pokračoval:

Toto len dokazuje, aké všetky tie celebrity vlastne sú – nenechajte sa nimi ovplyvňovať, pretože sú v skutočnosti kontrolované ľuďmi, ktorí naozaj ovplyvňujú svet.“

MG

Zdroj: sportskeeda.com/pop-culture, BBC, Daily Mail, ilustračný obrázok, zdroj – hit-channel.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne