Pokračovanie škandálu menom Balenciaga: Okrem sexualizácie detí sa zahrávajú so satanizmom - Christianitas

Pokračovanie škandálu menom Balenciaga: Okrem sexualizácie detí sa zahrávajú so satanizmom


28. novembra 2022
  Krátke správy

Malé deti so sado-maso medvedíkmi v módnej kampani domu Balenciaga nestačili. Teraz vyšlo na povrch, že tvorcovia išli ešte ďalej: kampaň nenápadne propagovala okrem sexualizácie predškolákov aj satanizmus.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Módni tvorcovia od Balenciagy ukázali, čo nosia vo svojich hlavách. Inak sa totiž nedá vysvetliť to šialenstvo, keď nejaký kreatívec vymyslí grafickú kampaň, v ktorej držia malé dievčatká v rukách medvedíkov v sadomasochistickom postroji. Informovali sme vás o tom v tejto krátkej správe: https://www.christianitas.sk/t-carlson-si-vsima-nastupujucu-sexualizaciu-deti/.

To však nie je všetko. Ako informoval Rod Dreher na portáli The American Conservative, škandál má svoje pokračovanie. Všímaví diváci si totiž všimli, že grafická kampaň okrem sexualizácie detí obsahuje aj záber jednej zvláštnej knihy od Michaela Borremansa, ktorá prezentuje malé deti, ako sa hrajú s ohňom a s ľudskými končatinami.

Rovnako tam môžete vidieť aj nenápadný, ale veľavravný nápis evokujúci názov módneho domu a jeho spojenie s… Baalenciaga! Na ďalšej fotografii pri rekvizite, ktorá má propagovať kabelku, diváci uvideli stanovisko Najvyššieho súdu k prípadu detskej pornografie z roku 2008.

Spoločnosť sa za kampaň už síce ospravedlnila, ale položme si otázku: Aký chorý mozog toto vymyslí a koľko rovnako chorých mozgov mu to v spoločnosti schválilo? Lebo povedzme si to na rovinu, toto nie je dielo jediného človeka. Na kampani tohto typu sa podieľa množstvo ľudí.

A spojiť sexualizáciu detí so satanizmom? Je to náhoda? Tak určite…

MM

Zdroj: idnes.cz, The American Conservative, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne