Normálnosť ako „zločin proti ľudskosti“?! OSN chce dať na jednu úroveň tzv. homofóbiu a genocídu - Christianitas

Normálnosť ako „zločin proti ľudskosti“?! OSN chce dať na jednu úroveň tzv. homofóbiu a genocídu


18. novembra 2022
  Krátke správy

Organizácia Spojených národov vo svojom boji za presadenie ľavicového svetonázoru vo svete nemá zábrany prijímať ani tie najabsurdnejšie rozhodnutia. Po tom, čo tento orgán uznal za tzv. ľudské právo zabíjanie detí, začal presadzovať požiadavky LGBT loby. V blízkej budúcnosti majú globalisti prerokovať dokument, ktorý zmení definíciu pohlavia a bude chrániť deviantné módy.

Ilustračný obrázok, zdroj – pix4free.com / Nick Youngson, CC BY-SA 3.0

Ako informoval portál lifesitenews.com, nebezpečný návrh sa nazýva „Návrh rezolúcií o predchádzaní a trestaní zločinov proti ľudskosti“. Hlavným postulátom návrhu je rozšíriť súčasné chápanie pojmu „rod“ v medzinárodných zmluvách. Nemá už zahŕňať len ženy a mužov, ale každý subjekt „občianskej spoločnosti“.

Po takomto rozšírení by všetky sankcie stanovené v Rímskom štatúte prijatom v roku 1999 za diskrimináciu alebo trestné činy proti ženám a mužom rovnakým spôsobom chránili akúkoľvek tzv. „rodovú identitu“, ktorú spontánne „objavia“ zástancovia agendy LGBT.

Ak bude dokument prijatý, všetky prejavy „systematického alebo rozsiahleho útoku“ proti LGBT+ loby budú považované za zločiny proti ľudskosti. Medzi viacerými kategóriami možných „trestných činov“ sú uvedené sexuálne násilie a diskriminácia. Ako ukazuje politická prax, k týmto kategóriám sa mnohí rozhodovatelia pokúšajú pristupovať veľmi zoširoka, pričom prejav „znásilnenia“ vidia aj v nesúhlase s oslovovaním tzv. transrodových osôb spôsobom, ktorý je v rozpore s ich biologickým pohlavím.

Ako informovali zahraničné médiá, prijatie rezolúcie v tejto podobe presadzujú Spojené štáty a západoeurópske krajiny. Namiesto toho sa proti nemu postavili moslimské a africké krajiny. Rozhodnutie o tom, či sa návrh bude realizovať, sa očakáva do konca novembra.

MH

Zdroj: lifesitenews.com, ilustračný obrázok, zdroj – pix4free.com / Nick Youngson, CC BY-SA 3.0


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Byzantský mystik Gregor Palama vo svetle katolíckej viery (Druhá časť)

Nominalizmus a jeho důsledky – VI

Slovenský konzervativizmus už nepotrebuje diskusie, potrebuje kontrarevolúciu

Katolícky ateizmus – najnebezpečnejšia forma modernizmu?