Muž podstupuje plastické zmeny tváre a tela, aby vyzeral ako… „ľudský satan“! - Christianitas

Muž podstupuje plastické zmeny tváre a tela, aby vyzeral ako… „ľudský satan“!


14. apríla 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Ak si niekto myslel, že sa bezbožné liberálne šialenstvo zastaví „len“ pri transgender ideológii – teda umelej „zmene pohlavia“ – škaredo sa mýlil.

Začnime s Anthonym Loffredom, 32-ročným Francúzom, ktorý podstupuje pravidelné plastické operačné zákroky, aby vyzeral ako mimozemšťan. Ten najodpornejší a najškaredší mimozemšťan, akého si len možno predstaviť. New York Post priniesol v januári 2021 správu, že si Anthony práve nechal chirurgicky odstrániť nos. Noviny pokračovali:

V rámci projektu @the_black_alien_project na Instagrame si tiež nechal odrezať hornú peru a celé telo – vrátane očných buliev – si pokryl tetovaním. A v plazom výzore mal Loffredo tiež rozštiepený jazyk.“

Presne tak – mladý Francúz ma oči chirurgicky upravené tak, aby vyzerali, že sú celé čierne – ako mávajú mimozemšťania na populárnych vyobrazeniach. Tu však šialenec nekončí. Médiám prezradil, že by si chcel nechať odstrániť celú pokožku a nahradiť ju akýmsi metalickým materiálom. Chce si tiež postupne nechať „vylepšovať“ ruky, nohy, palce, či zadnú časť hlavy. Už v spomenutom januári 2021 vyzeral Anthony ako halloweenska príšera – akurát, že nemal žiaden halloweensky oblek. On tak vyzerá naozaj. Článok s fotografiami si môžu čitatelia pozrieť tu.

Rovnaký – vlastne ešte šialenejší – je prípad Michela Faroa Pradda z Brazílie. Ten takisto podstupuje celotelové plastické zmeny, aby vyzeral ako… „ľudský satan“. Michelov sen je vyzerať „tak desivo, ako to len bude možné“ a robí všetko preto, aby tento svoj „sen“ aj naplnil.

Michel si dal teda, podobne ako Francúz, odstrániť nos. Ďalšie jeho „vylepšenie“ bolo, že si na hlavu nechal chirurgicky prirobiť dva rohy. Taktiež si nechal vybrúsiť zuby na ostré tesáky. Podstúpil už asi 60 chirurgických zákrokov na 85 % svojho tela. Nechal si – okrem iného – odrezať uši. Podstúpil tiež zákrok očí, ktoré teraz vyzerajú „satansky“ hnedočervené. Postupne si nechal na hlavu a čelo prirobiť ďalšie rohy. Bulvárny The Mirror pokračuje:

Žije so svojou manželkou Carol Praddovou, známejšou skôr ako „Mulher Demonia“ (Démonská žena), ktorá je tiež výrazne upravená a má za sebou rôzne procedúry.

Sú spolu asi 10 rokov a pred piatimi rokmi začali podstupovať extrémne zmeny na svojom tele.

V decembri 2021 Praddo podstúpil operáciu, pri ktorej mu odstránili prst, aby jeho ľavá ruka vyzerala viac mimozemsky
.“

Niekoľko Brazílčanových fotiek sa nachádza napríklad na tejto stránke (upozornenie! len pre silné povahy!): https://www.tribuneindia.com/news/trending/brazil-man-known-as-human-satan-has-his-ears-removed-to-celebrate-the-end-of-covid-face-mask-rules-386292

Aj napriek týmto vonkajším zmenám o sebe Michel tvrdí, že má „dobré srdce“. Takýchto šialencov však pobehuje po svete už viacero. Je zrejme len otázkou času, kedy sa začnú hlásiť o svoje „práva“, aby aj oni mohli pumpovať svoje „hodnoty“ a „idey“ deťom na základných školách…

MG

Zdroj: NY Post, Tribune India, The Mirror, titulný obrázok – facebook.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!