Môžu muži otehotnieť? Podľa amerických demokratov áno - Christianitas

Môžu muži otehotnieť? Podľa amerických demokratov áno


1. decembra 2022
  Krátke správy

Môžu muži otehotnieť? Ak by pred pár rokmi niekto na túto otázku odpovedal áno, zrejme by sme mali vážne obavy o jeho duševné zdravie. Dnes však tejto teórii verí veľká časť americkej elity, ktorá sedí v Senáte.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Televízia Fox News si spravila pre svoje spravodajstvo pred časom prieskum, v ktorom sa pýtala, či môžu muži otehotnieť. Otázka patrila americkým demokratom sediacim v Senáte. Odpoveď televíziu šokovala – 22 % ľudí, ktorí majú viesť USA k lepším zajtrajškom, reálne verí, že muži môžu otehotnieť. To by ešte nič nebolo. Čítajte ďalej.

Z tohto počtu senátorov, ktorí si myslia, že muži môžu otehotnieť, bolo 36 % žien. A keďže v americkom senáte sedí elita národa, vieme, že tieto dámy majú väčšinou skvelé vzdelanie a vysoké postavenie v spoločnosti. Napriek tomu na otázku, či muži môžu otehotnieť odpovedali: áno.

Človek sa už musí pýtať, či toto je naozaj ich reálne presvedčenie alebo len hra pre LGBT agendu s cieľom získať ich podporu.

V lete demokrati v Senáte odmietli návrh amerického senátora Marca Rubia z Floridy, ktorý pri hlasovaní o rozpočte žiadal obmedzenie federálneho programu starostlivosti počas tehotenstva na biologické ženy. Vyhlásil: „Federálne financovanie by malo odrážať realitu. Otehotnieť môžu iba ženy.“

Senátor Rubio sa dostal na titulky amerických novín aj potom, ako povedal, že návrh zákona o poskytovaní federálnej ochrany práva na manželstvá osôb rovnakého pohlavia je „hlúpa strata času“.

Keďže senátor tvrdohlavo trvá na svojom, jeho demokratickí kolegovia ho označili za homofóba.

MM

Zdroj: The Washington Times, Fox News, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne