Minister Krajniak: „Za infláciu nie je zodpovedný Putin, ale EÚ!“ - Christianitas

Minister Krajniak: „Za infláciu nie je zodpovedný Putin, ale EÚ!“


7. júla 2022
  Krátke správy


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Minister práce sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak sa obul do Európskej únie. Už bolo načase.

Posledný križiak Milan Krajniak si na sociálnej sieti nedával servítku pred ústa. Ako mnohým obyvateľom Európskej únie, aj jemu už konečne došlo, že nie všetko je tu s kostolným poriadkom. Najprv sa vyjadril k tomu, čím nás zasypali liberálne médiá v posledných mesiacoch. Bez akéhokoľvek relevantného dôkazu sa nás snažili presvedčiť, že za šialené ceny a infláciu je zodpovedný ruský prezident Vladimír Putin.

Nenechajte sa oklamať! Vysoké ceny energií, tým pádom aj vysoké ceny potravín a ďalších tovarov nespôsobil Putin. Inflácia brutálne stúpala už na jeseň, vojna na Ukrajine to iba zhoršila,“ hovorí nahnevaný minister, ktorý rovno aj pomenoval, kde je problém.

Základom vysokej inflácie v Európe sú čoraz vyššie ceny energií spôsobené najmä chybnou „zelenou“ politikou EÚ. Ktorý priemerne zarábajúci Slovák by si kúpil elektromobil, ktorý je o tretinu drahší ako klasické auto so spaľovacím motorom? Žiaden. Tak tie klasické autá EÚ zakáže. Kto by si kúril a svietil vetrom s slnkom, keď každá domácnosť potrebuje istotu, že nezamrzneme a budeme svietiť aj vtedy, keď nefúka a nesvieti slnko? Prečo Slovalco zatvára fabriku, napriek tomu, že má jednu z najmodernejších technológií v Európe? Lebo šibnutá emisná politika, ktorá škodí normálnym podnikateľom a ľuďom,“ pripomína Krajniak, ktorý má očividne šialených predpisov Európskej únie akurát tak dosť.

Alternatívne zdroje energií môžu byť doplnkom k tradičným zdrojom energií. Ale ich preferovanie na úkor zdravého rozumu spôsobuje infláciu a európskej aj slovenskej ekonomike škodí,“ dodal Krajniak. Poriadne skritizoval aj mimoparlamentnú stranu Progresívne Slovensko, ktorá v Európskom parlamente podobné nezmysly podporuje.

Milan Krajniak sa ozval s kritikou smerom k médiám aj pred mesiacom, keď priznal, že na strane proočkovacích kampaní tu bolo strašne veľa dezinformácií.

Keby ste si pozreli každé jedno slovenské médium, aké informácie zverejňovalo za posledný rok, koľko nepravdivých informácií tam bolo aj o očkovaní, tak možno by ste boli sami prekvapení. A to som trikrát zaočkovaný, moja manželka je zaočkovaná, aj moja dcéra… Nie som si istý na základe informácií, ktoré mám, že proti omikronu očkovanie tými očkovacími dávkami, ktoré máme k dispozícii, je v poriadku.“

Minister ďalej povedal, že je veľmi nahnevaný a sklamaný z toho, akú hru hrali mnohé tie farmaceutické firmy, ktoré vyvíjali vakcíny.

MM

Zdroj : Facebook Milan Krajniak


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Prečo katolík nemôže za žiadnych okolností schvaľovať LGBT hnutie a komunity

Nominalizmus a jeho důsledky – VII

Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega!

Svätý Mikuláš čaká na našu pomoc!