Ľudia, ktorým sa páčia deti: Takto máme po novom hovoriť o pedofiloch - Christianitas

Ľudia, ktorým sa páčia deti: Takto máme po novom hovoriť o pedofiloch


14. januára 2023
  Krátke správy

Pedofili už podľa korektného slovníka nie sú pedofili a zvrhlíci, už sú to len „ľudia, ktorých priťahujú deti“. A takto sa nevyjadrujú len inkluzívni aktivisti, najnovšie aj škótska polícia!

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Jeden zo šéfov škótskej polície mal napísať výročnú správu o tom, ako sa im darí v boji so zločinom a použil pri tom slovník, ktorý mu odporučila organizácia financovaná Európskou úniou – Horizon Europe Project. A tak sa z pedofilov stali „ľudia, ktorých priťahujú maloletí“.

Pri tomto jemnocitnom opise sa už pomerne veľká časť Škótov nahnevala a obvinila políciu z normalizovania a bagatelizovania sexuálnych trestných činov na deťoch.

Používanie takýchto eufemizmov maskuje realitu,“ povedal škótsky poslanec Kenny McAskill.

V kontexte snáh o normalizovanie pedofílie pripomeňme, že v Prahe na nedávnom „pochode hrdosti“ už pedofili hrdo verejne pochodovali pod vlastnou zástavou a na internete sa vôbec netaja snahou presvedčiť spoločnosť, že ich túžba po deťoch je v princípe rovnakou sexuálnou orientáciou, akú majú homo alebo heterosexuáli.

A zas, aby sme nechodili až do Českej republiky, určite si spomínate na to, ako denník Sme v roku 2019 uverejnil rozhovor s pedofilom, ktorý vysvetľoval a obhajoval svoje chúťky a ako následne známa slovenská novinárka vyhlásila, že „ak vytvoríme spoločnosť, v ktorej hovoríme aj o pedofiloch inak, ako o hnusných úchylákoch, urobíme aj pomoc pre nich normálnejšiu a dostupnejšiu a v konečnom dôsledku z toho budeme v spoločnosti benefitovať všetci…

MM

Zdroj: Daily Express, Sme, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne