LGBT – manipulácia detí na Netflixe


30. júla 2020
  Krátke správy - Spoločnosť

Baby-Sitters club je nový seriál na Netflixe pre tínedžerov, ktorého protagonistkami sú dievčatá organizované v klube pre detské opatrovateľky.

Je zrejmé, že ak sa chceme podriadiť súčasnému genderovému diktátu, musíme v takomto seriáli očakávať aj nejakú vložku LGBT, či postavu nejakého homosexuála, prípadne trans alebo podobné témy. A naozaj, vo štvrtej epizóde vidíme jedno z dievčat, Mary Anne, ktoré zápasí s transgender dieťaťom, Baileym, ktoré zjavne vyzerá ako dievča, ale v skutočnosti je to biologický chlapec. Aby sa to Mary Anne pokúsila objasniť, rozhodne sa porozprávať so svojou priateľkou Dawn, ktorej otec je gej.

Objasňujúci rozhovor skutočne “triafa do čierneho”:

„Si praváčka alebo ľaváčka?“ pýta sa Dawn. „To prvé,“ odpovedá Mary Anne. „A keby ťa niekto nútil, aby si všetko robila ľavou rukou, zdalo by sa ti to čudné, nie? Vidíš a takto sa cíti Bailey. Tak ako ty vieš, že si praváčka, on vie, že je dievča. Všetci chceme, aby náš vonkajšok zodpovedal vnútrajšku.

Na konci epizódy Mary Anne berie Baileyho do nemocnice a opravuje lekárov, ktorí sa k nemu správali ako ku chlapcovi hovoriac, že Bailey je v skutočnosti dievča. Aby to celé vyznelo realistickejšie, herec, ktorý hrá malú Bailey, je Kai Shappley, deväťročný chlapec, ktorý v skutočnosti „cíti“, že je dievča, podľa matkiných slov  („Mala som štyroch synov, kým jeden z nich mi nepovedal, že v skutočnosti je dievča “).

LGBT propaganda zameraná na maloletých v tomto seriáli je čosi úplne monštruózne: ako je možné celý problém porovnávať s ľavorukosťou či pravorukosťou? Seriál predstavuje prípad chlapca, ktorý sa oblieka ako dievča a preto ho vraj treba objektívne považovať za dievča, pričom sa vôbec neberie do úvahy fakt, že u viac ako 90% chlapcov, ktorí prežívajú zmätok ohľadom svojho biologického pohlavia, sa po čase všetko prirodzene vyrieši bez toho, aby bolo potrebné „meniť pohlavie“. Blokátory puberty, hormóny, ktoré sa deťom dávajú na to, aby im „dali čas“ na rozhodovanie, majú veľmi závážné fyzické a psychologické účinky. O tom však seriál mlčí ako ryba.

MH

Zdroj: osservatoriogender.it