LGBT ľudia na Slovensku sa sťažujú, že nemôžu do sčítania uviesť svoje „manželstvo“


18. februára 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Salámová metóda slovenských liberálov, skopírovaná, riadená a finančne podporovaná z EÚ a pridružených mimovládok, úspešne napreduje. Nielenže sa rozhodli využiť sčítanie na proticirkevnú kampaň a pokrok v presadzovaní odluky Cirkvi od štátu, ale zároveň rozbiehajú propagandistickú masáž, ktorá vykresľuje utrpenie homosexuálnych „manželov“ z faktu, že si nemôžu uvádzať do sčítacieho protokolu svoj „manželský“ stav s partnerom rovnakého pohlavia.

Liberálny Denník N priniesol príbeh Michala Huštatyho, ktorý sa trápi tým, že „nedokáže pravdivo vyplniť formulár pre sčítanie obyvateľov“. Ten mu totiž nedáva možnosť zaznačiť, že žije s „manželom“. Podobný článok a o tom istom prípade publikoval aj Refresher.

K tzv. sobášu došlo v Luxembursku, kde sú podobné procedúry legalizované a ktoré je tiež súčasťou EÚ. Netreba mať príliš bujnú fantáziu, aby si každý EÚ a LGBT stratégie znalý občan domyslel, čo môže v budúcnosti nasledovať. Keďže tzv. manželstvo bolo uzavreté legálne v členskej krajine EÚ a obaja muži majú európske občianstvo, tak môžu žalovať SR za diskrimináciu, pretože neuznáva ich právne potvrdený a z hľadiska EÚ legalizovaný pomer.

Samozrejme, zatiaľ tomu bránia slovenské zákony, ale všetky liberálne zákony prišli až potom, ako niečo „zatiaľ“ platilo a nakoniec prestalo platiť. Hovorkyňa sčítania Jasmína Stauderová zatiaľ vysvetľuje, že formulár musí byť v súlade so slovenskou legislatívou a tá „manželstvá“ dvoch žien a dvoch mužov neumožňuje: „Preto sa to nedá uviesť explicitne.

Dotknutý Michal Huštaty reaguje: „Je to ponižujúce. Možno sa to mnohým bude zdať ako drobnosť, problém však je, keď sa takéto ‚drobnosti‘ nahromadia a konštantne ľudom znepríjemňujú život, v ktorom sa stávame znevýhodnenými.

Diskriminácia už je popísaná, teraz len treba ďalej priživovať celý proces podobných párov, neustále medializovať ich údajné „poníženie“ a o pár rokov, za pomoci vydierania eurofondmi a s pomocou servilných politikov sa to nakoniec podarí.

Že sily pokroku nespia, o tom svedčí aj novelizácia školského zákona na ministerstve Branislava Grӧhlinga, ktorá vnáša do škôl tému transrodovosti a zmeny pohlavia. To, že poslankyne Nicholsonová a Bittó Cigániková volajú po legalizácii marihuany, zrejme tiež nebude aktivita mimo tohto procesu. Pomaly, ale isto, sa tak slovenská spoločnosť premieňa z relatívne konzervatívnej a homogénnej kresťanskej komunity, na rozriedenú multikultúrnu a liberálnu brečku.

BM

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!