Kráľovná Alžbeta II. údajne podporuje hnutie BLM. Uviedol to jej osobný zástupca pre Londýn


10. septembra 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Jedinou útechou v záplave súčasnej hlúposti je fakt, že predstavitelia režimu, keď už nás musia liberálne a tolerantne dusiť, sa nechtiac starajú aspoň o našu zábavu. Predstava, že hlava monarchie podporuje extrémne ľavicové hnutie a celá scéna sa neodohráva v Lietajúcom cirkuse Montyho Pythona, ale v realite, zahalí dnešný predvíkendový deň do ľahkého oparu veselia a dezolátnych úškrnov.

Hlava „zombiálneho“ Britského impéria, ktoré pobehuje po smrti a medzi rozvalinami už takmer 60 rokov, sa mala údajne vyjadriť, že podporuje hnutie Black Lives Matter. V rozhovore pre televíznu stanicu Channel 4 to tvrdí sir Ken Olisa, prvý černošský osobný zástupca Jej Veličenstva pre oblasť Londýna a zároveň lord – miestodržiteľ.

Uviedol, že s členmi kráľovskej rodiny hovoril o amerických demonštráciách po smrti Georgea Floyda. Na otázku, či kráľovský palác podporuje hnutie Black Lives Matter, sir Ken Olisa odpovedal: „Odpoveď je jednoducho – áno.“ A dodal: „Rasizmus je horúca téma. Otázkou je, čo môžeme urobiť, aby sme prinútili spoločnosť odstrániť tieto bariéry.“

Vzhľadom na to, že hnutie Black Lives Matter nie je len hnutím proti údajnej diskriminácii černochov, ale aj extrémisticko-ľavicovým hnutím, prejavujúcim sa násilnými akciami, požiadavkami na ničenie sôch spojených s bielou nadvládou (politických aj náboženských), podporou LGBT či feminizmu, požiadavkami na prerozdelenie majetku bielych občanov, tak pokiaľ by bol postoj kráľovskej rodiny skutočne taký, ako ho uvádza sir Ken Olisa, potom by sa dala situácia kráľovnej prirovnať k nasadeniu červenej (frýgickej) revolučnej čiapky, na hlavu Ľudovíta XVI., počas Francúzskej revolúcie.

Možno by bolo vhodné, aby za slovami nasledovali činy. Pokiaľ by sa chcela kráľovská rodina presťahovať a prenechať Buckinghamský palác komúne BLM, tak na predmestí Sheffieldu1 sú ešte nejaké voľné byty po Vietnamcoch, ktorí utiekli pred slovenskými Rómami.

BM

Zdroj: ČTK, idnes.cz, titulný obrázok – Flickr

1 https://www.christianitas.sk/plagaty-s-napisom-no-more-slovaks-nechceme-slovakov-v-britanii/

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!