Jediným víťazom vo vojne na Ukrajine je islam. Ťažké rozhodovanie medzi moslimskou Európou a moslimským Ruskom - Christianitas

Jediným víťazom vo vojne na Ukrajine je islam. Ťažké rozhodovanie medzi moslimskou Európou a moslimským Ruskom

Daniel Greenfield
14. marca 2022
  Politika Spoločnosť  


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Mešita v Moskve
zdroj: maxpixel.com

Rusko s pôrodnosťou 1,5 dieťaťa na ženu napadlo Ukrajinu, kde je pôrodnosť 1,2 dieťaťa na ženu, aby určilo, ktorý národ s pôrodnosťou nižšou ako je reprodukčná pôrodnosť vyhynie rýchlejšie. Z dlhodobého hľadiska však jedinými víťazmi vojny budú čečenskí a ďalší moslimskí vojaci, ktorí tu budú bojovať.

Čečenci majú pôrodnosť 2,5. Ich náboženstvo a mešity majú väčšiu šancu zdediť územia, o ktoré bojujú ako Ruská tak Ukrajinská pravoslávna cirkev.

Stredoveká Európa sa dokázala spamätať z ničivých vojen a morových epidémií a z priemernej dĺžky života približne vo veku postmoderného študenta, pretože mala vysokú pôrodnosť. Ale práve keď Európania objavili, ako viesť skutočne katastrofické vojny, pôrodnosť klesla. Na rozdiel od predchádzajúcej vojny druhá svetová vojna zlomila Európu, pretože mŕtvych už nikto nenahradil.

Pôrodnosť v Spojenom kráľovstve počas prvej svetovej vojny vyzerala ako pôrodnosť v Čečensku. Do druhej svetovej vojny klesla pod mieru reprodukcie. Dnes je, podobne ako vo väčšine Európy, umelo posilňovaná britskou verziou Čečencov – Pakistancami a inými moslimskými prisťahovalcami. Nemecko išlo do prvej svetovej vojny poháňané agresívnou pôrodnosťou na úrovni 3,5. Do konca, napriek zúfalej nacistickej eugenike, klesla pod mieru reprodukcie. Vyzeralo to podobne ako na Ukrajine, kým sa nerozbehla moslimská pôrodnosť.

Rusko išlo do prvej svetovej vojny s pôrodnosťou okolo 7, do rozpadu Sovietskeho zväzu taktiež klesla pod mieru reprodukcie. Podobne ako u Európanov je jeho pôrodnosť umelo nafúknutá rastúcou moslimskou populáciou, legálnou alebo nelegálnou, a to aj vo veľkých mestách, ako je Moskva.

Každé úmrtie Ukrajincov a Rusov je ďalšou stratou, ktorá sa nikdy demograficky nenahradí.

Západná Európa a Rusko akoby viedli súboj o Ukrajinu a územia bývalého Sovietskeho zväzu. Európa by chcela, aby sa pripojili k úžasnej únii založenej na mieri, tolerancii a dovoze miliónov moslimov, ktorí budú kompenzovať všetkých mierumilovných tolerantných Európanov. Putin by ich rád začlenil do Veľkého Ruska, ktoré zjednotí islam a kresťanstvo.

Mešita v meste Groznyj
zdroj: wikimedia commons

Európania tvrdia, že môžu mať tolerantnú spoločnosť postavenú na demografickom raste prívržencov náboženstva, ktoré vraždí neveriacich. Putin tvrdí, že nová kresťanská ruská ríša bude postavená na multireligióznom spojenectve s náboženstvom, ktoré stáročia ničilo kresťanské ríše.

Putin tvrdí, že „máme východné kresťanstvo a niektorí teoretici tvrdia, že je oveľa bližšie k islamu ako katolicizmus“. Komunistická éra zanechala v Rusku viac „istých teoretikov“ ako mŕtvych psov. Historici by mohli poukázať na to, že islam zničil oveľa viac východného kresťanstva ako katolícky svet. Ale podobne ako Európania, aj bezdetné Rusko sa musí obrátiť na islam, aby získalo potomstvo a kanonenfutr na udržanie svetiel a vedenie vojen.

Vladimír Putin rád vystupuje ako obranca kresťanstva. Obranca kresťanstva by však nikdy neposielal moslimských vojakov, aby napadli kresťanskú krajinu. Na druhej strane Európania predstierajú, že sú obrancami tolerancie, a pritom naplnili kontinent náboženstvom netolerancie.

Takže od Londýna a Berlína až po Moskvu je tu veľa samovražedného pokrytectva.

Putin tvrdí, že „Rusko bolo vybudované ako mnohonárodnostný a mnohonáboženský štát“. Európska únia tvrdí to isté o svojom vlastnom guláši národov. Problém je v tom, že „multis“ nakoniec ustúpi len jednej únii. Alebo, presnejšie, jednej umme.

Nemecko prijíma milión moslimských migrantov a Putinova bábka v Bielorusku dováža irackých migrantov po tisícoch a prikazuje im, aby napadli Poľsko. Je to, akoby brány do Viedne obnovovali maniaci súťažiaci o to, kto rýchlejšie vypáli svoju vlastnú civilizáciu.

Pred tromi rokmi hlavný mufti Rady muftiov Ruska hovoril na konferencii v ruskom parlamente na tému „História islamu v Rusku: Pochopenie s pohľadom do budúcnosti“, že „moslimská populácia sa do desaťročia a pol zvýši na 30 percent“.

Dimitrij Smirnov, predseda patriarchálnej komisie pre záležitosti rodiny, ochranu materstva a detstva za Ruskú pravoslávnu cirkev, súhlasil s hlavným muftim. „Moslimovia majú viac detí. Nie Tatári, ale Kaukazania. Čečenci majú osem detí a Inguši. Rusom do roku 2050 dôjdu deti. Budú tu žiť iné národy: Čečenci, Inguši, Arabi.

Na otázku, či existuje nejaká nádej, arcikňaz odpovedal, že „už je neskoro“.

Je teda čas napadnúť Ukrajinu. A potom sa Európania a Rusi môžu hádať, ktorý budúci islamský blok, či veľké moslimské Rusko alebo veľká moslimská Európa, by mal kontrolovať Ukrajinu.

Nech už súčasná vojna prinesie akékoľvek obete, Rusi a Ukrajinci sa sami zabíjajú oveľa rýchlejšie než sa zabíjajú navzájom, pričom v Rusku je ročne vyše 600 000 potratov a na Ukrajine menej ako 75 000.

Obe krajiny majú tiež jeden z najhorších počtov samovrážd na svete. Rusko má tretiu najvyššiu mieru samovrážd na svete a Ukrajina má siedmu najvyššiu mieru samovrážd mužov. Toto nie sú charakteristiky ľudí, ktorí by verili v budúcnosť.

Za súbojmi propagandistických kampaní totálne presýtených lžami sa skrýva táto pochmúrna realita zúfalstva a smrti. Falošný nacionalizmus je iba fasádou tvrdej reality, v ktorej ukrajinskí a ruskí chlapci umierajú v nezmyselnej vojne, pričom jej jedinými víťazmi budú hordy migrantov, ktoré sa na ich miesto nahrnú z ázijských a moslimských krajín Blízkeho východu.

Z krátkodobého hľadiska európski a ruskí lídri a oligarchovia očakávajú, že z tejto najnovšej epizódy v smrteľnej kríze našej civilizácie budú mať dočasný úžitok. Z dlhodobého hľadiska nás všetkých odsúdia na zánik.

Nech už jednotlivé strany tvrdia, že bojujú za čokoľvek, za Veľké Rusko, demokraciu alebo nacionalizmus, jediné, čo v skutočnosti robia, je, že urýchľujú svoju vlastnú porážku.

Číne a islamskej umme sa stačí len prizerať a striedavo povzbudzovať raz jednu, raz druhú stranu.

Mešita v Petrohrade
zdroj: wikimedia commons

Veľká časť ruskej pôdy, podobne ako americkej, už bola prenajatá Číne. Zatiaľ čo Putin naháňa ukrajinské územie, veľkú časť Ruska vlastní Čína a kolonizujú ho moslimskí migranti. Prevzatie Krymu Ruskom podnietilo čínske investície do tejto oblasti. Z akéhokoľvek ukrajinského územia, ktoré Putin zaberie, bude v konečnom dôsledku profitovať čínsky priemysel a jeho ruskí sprostredkovatelia.

Ale pravdepodobne sa tam ešte niekde nájde miesto v predstavenstve aj pre Huntera Bidena alebo Neila Busha.

Amerika, rovnako ako Európa, Rusko a zvyšok toho, čo kedysi bolo považované za civilizovaný svet, sa stali hlboko neserióznymi štátmi, zatlačenými do ozvučných komôr sociálnych médií, vykrikujúcimi trendové hashtagy a odmietajúcimi myslieť v akýchkoľvek termínoch dlhšie, než je ich porucha pozornosti.

Vždy sa nájdu rozptýlenia na zabitie času, na odvedenie nášho rozhorčenia k veciam, na ktorých nezáleží, aby sme nemuseli premýšľať o skutočne zásadných veciach, na ktorých jedine záleží. Vojny sú úžasným rozptýlením. Predovšetkým vojny, ktoré sa nás netýkajú a v ktorých je naším jediným záujmom hashtag a pozícia.

Ale ak nezačneme vážne premýšľať o budúcnosti, nielenže prehráme, ale prestaneme aj existovať.

Daniel Greenfield je investigatívny novinár a spisovateľ, ktorý sa venuje radikálnej ľavici a islamskému terorizmu.

Preklad z frontpagemag.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!