Japonci odmietli homomanželstvá - Christianitas

Japonci odmietli homomanželstvá


23. júna 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Manželstvo sa môže uzatvárať len medzi mužom a ženou, rozhodol o tom súd v japonskej Osake. Odmietol tak žalobu istej Japonky, ktorá chcela toto nariadenie zmeniť.

Jediná ázijská krajina, kde sú povolené zväzky osôb rovnakého pohlavia, je Taiwan. Japonsko bolo poslednou krajinou zo zoskupenia tzv. G7, teda ekonomicky najvyspelejších štátov sveta, ktorá má priamo v Ústave zadefinované, že manželstvo je zväzok muža a ženy. Podľa prieskumov si však Japonci neželajú zneužívanie inštitútu manželstva.

LGBT propaganda teraz paradoxne obviňuje Japonsko, krajinu známu mnohými technologickými inováciami a novinkami, zo strachu voči všetkému „novému“. Aktivisti za zachovanie ústavnej definície manželstva však argumentujú tým, že ich jedinou snahou je len túžba chrániť to dobré, osvedčené a prospešné, čo v spoločnosti funguje.

MM

Zdroj: Konzervativní noviny, titulný obrázok – pixabay.com

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Knihu je možné si objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

***


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!