Homosexuálna skupina v klipe spieva, že chce „konvertovať vaše deti“


16. júla 2021
  Krátke správy - Spoločnosť

Nepodarená satira alebo doznanie? Homosexuálny San Francisco Gay Men’s Chorus uverejnil 1. júla svoj najnovší – ako oni sami tvrdia, satirický – videoklip, ktorý však strhol tornádo nevôle ešte aj v „tolerantnej Amerike“. Vo videoklipe totiž desiatky homosexuálnych „chóristov“ spievajú, že je pravda, že sa zamerali na deti, aby ich „kúsok po kúsku konvertovali“ a aby sa stali „tolerantnými“. O afére referovala aj konzervatívna stanica Sky News Australia (spomínaná časť „skladby“ začína v 0:26):

Text piesne doslova uvádza: „Myslíte si, že chceme skaziť vaše deti. Fajn – len pre tentokrát – máte pravdu… Konvertujeme vaše deti, kúsok po kúsku. Ticho a náhle a vy si to sotva všimnete.“

A ďalej:

Budete zhnusení, keď začnete nachádzať online isté veci, ktoré ste držali od nich (svojich detí) čo najďalej.“

Môžete ich pokojne držať od diskoték. Varovať pred San Franciscom. Dávať im nosiť skladané spodky. Nám je to jedno. My ich aj tak zmeníme. My ich spravíme tolerantnými a fér… Agenda gayov ide (k vám) domov.

Homosexuálna skupina sa po hrozivom ohlase pokúšala video stiahnuť z internetu, ale to sa už šíri mimo jej dosahu. Okrem toho o klipe referovala už aj druhá najväčšia spravodajská stanica v USA, Fox News, a množstvo konzervatívnych novinárov.

Hoci gay skupina rozpráva, že išlo len o „satiru“, nie je „zameranie sa na deti“ účinná taktika, ktorú napríklad také slobodomurárske skupiny – inak veľkí zástancovia „práv“ homosexuálov – používajú už celé storočia?

O prípade referoval na svojom blogu aj Rod Dreher. Napísal: „A teraz mi povedzte, že maďarský premiér Viktor Orbán urobil chybu, keď presadil zákon, ktorý zakazuje LGBT médiám zameriavať sa na deti.

S Rodom (opäť) nemožno nesúhlasiť.

MG

Titulný obrázok – theamericanconservative.com

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!