Francúzska katolícka rodina zvíťazila v súťaži, nasledovala lavína nenávisti


18. decembra 2020
  Krátke správy - Spoločnosť

Francúzska katolícka rodina Lefebvrovcov zvíťazila v súťaži „La France a un incroyable talent (Francúzsko má talent)”, ktorú vysiela televízny kanál M6. Rodina zabodovala u väčšiny Francúzov, pričom prezentovala katolícke piesne. Ich výkon a víťazstvo vyvolali zúrivosť ľavičiarov, transgenderov, ateistov aj liberálov, ktorým sa nepáči skutočnosť, že víťazom sa stala biela a tradičná rodina, čo je v rozpore s novým multikultúrnym a transrodovým modelom Francúzska.

Rodina Lefebvrovcov (otec, matka a šesť detí, siedme na ceste) predniesla duchovnú skladbu. Porota o víťazovi nezapochybovala, rovnako ako aj televízni diváci. Ľavičiari a liberáli však zúria, pretože v súťaži prehrali podľa nich oveľa vhodnejší kandidáti s homosexuálnym a multikultúrnym pozadím. V minulosti v súťaži zvíťazil napríklad černošský raper, neskôr sa však ukázalo, že bol sexuálnym delikventom. V TV ho spoznala jedna z jeho obetí, ktorá ho následne aj udala na polícii.

O víťazovi v súťaži rozhodujú výrazným spôsobom aj hlasy televíznych divákov. Takýto výsledok hlasovania je pre liberálov, transgenderov a stúpencov multikulturalizmu ozajstnou studenou sprchou, pretože napriek agresívnej agende a cielenej propagande v mainstreamových médiách, väčšina Francúzov liberálne hodnoty, založené na zvrátenosti a odpore k tradičným európskym a aj kresťanským hodnotám, zdá sa, odmieta.

Okrem toho uvedená rodina ukázala, že má skutočne veľký talent, daný od Boha.

BK

Zdroj: Pch24

PODPORTE NÁS! Pomôže nám každé EURO! Spoločnými silami prebuďme svedomie Slovenska, bojujme za Vieru a hodnoty kresťanskej civilizácie. Bez Vás Christianitas.sk nezvládneme financovať. Ďakujeme!

Bankové spojenie: SK7765000000000020594299