Experti z Bruselu už upravujú občanom jedálny lístok: Namiesto steakov, cvrčky v čokoláde - Christianitas

Experti z Bruselu už upravujú občanom jedálny lístok: Namiesto steakov, cvrčky v čokoláde


31. januára 2023
  Krátke správy

Európska komisia, ktorej – ako iste viete – na našom blahu a spokojnosti záleží najviac, pred časom odporučila, aby sme do nášho jedálneho lístka zaradili hmyz. A keďže nadšenie občanov nesplnilo očakávania potravinových expertov z Bruselu, neostalo iné, iba pokúsiť sa dezolátov podplatiť – cvrčkami v čokoláde.

Povolili nám už jesť sušené múčne červy, cvrčka domáceho a tiež slávnu saranču sťahovavú, ktorá svojho času narobila veľkú šarapatu v Egypte, kde sa predviedla ako ôsma rana od Hospodina a išlo jej to naozaj výborne.

A keďže experti z Bruselu zistili, že hmyz je oveľa zdravší a výživnejší ako čokoľvek iné, čo sme doteraz jedli, a okrem toho, samozrejme, konzumácia hmyzu zachráni našu ťažko skúšanú klímu, tak dnes už môžeme nájsť hmyz v sušenej, mrazenej alebo práškovej forme v rôznych potravinách a tieto lahôdky v obchodoch utešene pribúdajú.

Jednou z najnovších je napríklad známa čokoláda Ritter Sport, ktorej výrobca oznámil, že ju začne vyrábať už aj s modernou, progresívnou príchuťou – chrumkavé cvrčie stehienka.

Zdroj: twitter Ritter Sport

Ako vidíte z priloženého obrázku, táto lahôdka si určite nájde svoje miesto na našom trhu a my sa už nevieme dočkať, kedy príde aj na pulty našich obchodov.

Škoda len, že na sociálnych sieťach stále veľa dezolátov nepochopilo, že experti z Bruselu nám chcú len dobre, keď presadzujú cvrčky a zakazujú chovy hovädzieho dobytka a hydiny tak ako v Holandsku, kde nariadili farmárom zabiť 30 % zvierat, pretože musia znížiť emisie dusíkatých zlúčenín.

Všetci predsa veľmi dobre vieme ako kravy a sliepky znečisťujú klímu a naozaj nás mrzí, ako veľmi títo nevzdelaní dezoláti cvrčiu čokoládu vysmiali.

MM

Zdroj: Twitter Ritter Sport, ilustračný obrazový materiál, zdroj – twitter Ritter Sport


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

PDF (formát pre tlač)

Najnovšie články

Nenechajte nás v tom samých: Prosíme o milodar v boji za obhajobu nemenného učenia katolíckej Cirkvi

Arcibiskup Fulton Sheen: O zlých ľuďoch v nebi a dobrých v pekle

Bazilika svätého Augustína v Campo Formio v Ríme

Farár Kuffa o učebniciach sexuálnej výchovy: „Dokedy budeme zbabelo mlčať?“