Dobrovoľníčka z utečeneckého centra: „Utečenci nás nenávidia, sú rozhodnutí nás islamizovať“


27. novembra 2020
  Krátke správy - Spoločnosť

Prekladateľka a tlmočníčka, ktorá mesiace pracovala v nemeckých utečeneckých centrách, médiám prezradila, že medzi moslimskými utečencami panuje „čistá nenávisť“ voči kresťanom a sú presvedčení, že ich poslaním je islamizácia Európy.

Toto svedectvo je zaujímavé, pretože o utečencoch všeobecne vieme, čo chcú, aby sme si o nich mysleli, nevieme však, čo si naozaj myslia.

Arabská prekladateľka pracovala vo viacerých azylových centrách po celej krajine a inkognito zistila, že migranti hlásajú „čistú nenávisť“ voči nemoslimom a ženám a plánujú mať viac detí, ktoré budú na „elimináciu kresťanov“ využívať európske sociálne zabezpečenie.

Uviedla, že nepriateľstvo je viditeľné aj v materských školách, kde sa moslimské deti odmietajú hrať s kresťanskými deťmi.

Tridsaťdeväťročná žena pracovala v rôznych utečeneckých centrách po celom Nemecku a rovnaké svedectvá zhromaždila aj od svojich kolegov tlmočníkov.

V rozhovore pre katolícku stránku Kath.net uviedla, že moslimskí utečenci „ukazujú svoju pravú tvár“, keď sú sami medzi sebou.

„Chcú, aby bolo Nemecko islamizované, pohŕdajú touto krajinou a našimi hodnotami,“ uviedla.

Ona sama pricestovala ako skutočná utečenka v roku 1991 a dobrovoľne sa prihlásila do azylových centier, aby „niečo vrátila na oplátku“. Ale čoskoro zistila realitu.

Niektoré ženy mi povedali: „Znásobíme naše počty. Musíme mať viac detí ako kresťania, pretože toto je jediný spôsob ako ich tu eliminovať.

Táto žena nezačala pracovať s „utečencami“, pretože by mala proti nim nejaké predsudky. Napriek tomu bude jej svedectvo o tom, čo videla a počula, odmietnuté ako „islamofóbia“ bezohľadnou a nemilosrdnou elitou, ktorej zjavne nezáleží na tom, že Európu (a Severnú Ameriku) vedie ku katastrofe.

MH

Zdroj: kath.net, dailymail.co.uk

Spoločnými silami prebuďme SVEDOMIE Slovenska, bojujme za Vieru a hodnoty kresťanskej civilizácie. Bez Vás Christianitas.sk nezvládneme financovať, preto prosíme o Vašu PODPORU. Ďakujeme!

Bankové spojenie: SK7765000000000020594299